Wpis z mikrobloga

Serio łykacie te całe bajkopisarstwo opa? XD W każdej z tej historyjek on jest niczym kwiat lotosu na tafli jeziora, córka przy nim to gołąb pokoju, wszystko idealnie, matka w tej historii to wariatka, histeryczka, zachowująca się niczym villian komiksowy, ale zawsze jest gaszona jak pet przez spokój, kulturę opanowanie dzielnego OPa.
Nie chodzi o to, że chcę bezmyślnie pohejtować.Zawodowo zetknęłam się z ludźmi, którzy są przeciwko w sobie w sprawach rodzinnych i nigdy nie są one czarno - białe, często obie strony jeżdżą po sobie jak po burej suce, żeb wyszło, że "moja racja jest najmojsza", a patrząc na to z boku, najsmutniejsze jest, że pośrodku tego wszystkiego jest dziecko, które w tym dorasta.
Historia użytkownika @haakenn jest po prostu naciągnięta jak guma w gaciach na mojej tłustej dupie.A tutaj znajduje poklask, bo znajdujący się na mirko mizogini, incele i red pillersi łykają to jak dziwka spermę i klaszczą.
#logikarozowychpaskow #madki #niepopularnaopinia
Pobierz dwojra - Serio łykacie te całe bajkopisarstwo opa? XD W każdej z tej historyjek on je...
źródło: comment_v1PyCNJ90NRUmWnQHQXHb7wfxwe0cqBX.jpg
  • 20
@dwojra: Tak realnie to sam znam kolesia z bardzo podobną sytuacją życiową więc jestem w stanie mu uwierzyć. Koleś którego znam też musi użerać się z zawistną byłą żoną która ciągla nastawia dzieci przeciw niemu i stara mu się jak najbardziej uprzykrzyć życie. Nakazuje np jednemu z synów gdy jest u ojca pytać się go o cenę każdej nowej rzeczy albo udawać że sika na meble, tak samo każe tym dzieciakom
@Asterling: Oczywiście, wredni ludzie z ewidentnymi problemami psychicznymi/osobowościowymi zdarzają się wszędzie - w rodzinie, w pracy, związkach.Ale bądźmy szczerzy - to jest margines, jednostkowe sytuacje.Pomyśl o stanie, w którym ty byłeś z drugą osobą w konflikcie, czy było tak, że ty byłeś bez żadnej winy, a druga osoba była zła do cna?
@dwojra: No np co do tego o którym pisałem to raczej jest bez jakiejś większej winy, pracowity itd jedyne co to lubił czasem wydawać pieniądze na hobby ale też oczywiście nie do stopnia w którym by to jakoś zaniedbywało jego rodzinę. Ona się ciągle na nim wyżywała co nawet sam na własne oczy widziałem, teraz on boi się nawet parkować gdzieś w pobliżu jej mieszkania tak go zastraszyła przez tyle lat
Jakieś amsbe zglosily mnie do uposledzonej moderacji wiec powtarzam w wersji upośledzonej
Serio? Baby to siusiaki z piczkami.
Mają za sobą cały państwowy aparat przemocy więc są w sile.
Są matki które potrafią postawić dobro dziecka ponad chęć dokuczdnia byłemu ale to tylko w cywilizowanych krajach gdzie baby nie mogą nadużywać swoich przywilejów i ojciec jest traktowany jak równorzędny rodzic a nie jak betabankomat.
@dwojra też znam sytuacje gdzie matka chleje i ma w dupie dzieci i nastawia je przeciwko tacie. Teraz mało brakło a sąd pozwoliłby jej na wywiezieni dzieci do Albanii, bo teraz jej facet jest stamtąd. Dopiero zdjęcia pijanej marki dzień w dzień pozwoliły zatrzymać sieci w Polsce. Więc ja tam w jakiejś części wierzę. Tym bardziej widzę bo swojej różowej oraz kumpelach że to kobiety są bardziej zawistne. Facet to chwile wpadnie