Wpis z mikrobloga

@drlect3r: dobrze wiedzieć, jak mi zabraknie kostek lodu, a akurat będzie pełnia to wezmę lupę, skupię promienie księżycowe na pojemnik z wodą i ją sobie zamrożę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drlect3r: No nie, jeśli promienie księżyca faktycznie "zabierają" temperaturę jak twierdzą niektórzy to z wystarczająco dużą lupą mogę obniżyć temperaturę wody z np. 20 stopni do zera. To chyba logiczne, prawda?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drlect3r:

jeśli woda będzie miała 0,5st C to dasz rade nawet bez lupy.


XDDDDDDDD
Już nie mogę z waszego bełkotu, chyba sobie odpuszczę xD
@only: nie, to nie jest logiczne.
daj laser pod lupę to może zrozumiesz.
@Kordy: a to szczeniak!
nawet nie umiesz porządnie argumentować.
chcesz być fajny a nie wiesz jak.
znajdź sobie inny temat do wstawiania populistycznych komentarzy.
daj laser pod lupę to może zrozumiesz.


@drlect3r: bardziej pasowałaby tutaj analogia z światłem słonecznym i np. podgrzewaniem wody albo paleniem mrówek.
Chciałem zwrócić tylko uwagę, że zamiast przeprowadzać eksperyment polegający na mierzeniu temperatury powierzchni oświetlonej światłem Księżyca gdzie musisz uwzględniać całą masę czynników wpływających na wynik możesz użyć odpowiedniej soczewki by spotęgować efekt. Jeśli zjawisko zawarte w jej treści jest prawdziwe to skupiając promienie Księżyca w jednym punkcie uzyskamy efekt
@drlect3r:

Światło rozni sie, w zależności od jego częstotliwości.

I w jaki sposób miałoby to sprawić, że soczewka nie skupiałaby tych promieni?

A prawa fizyki są niedoskonałe i maja luki - zderzak lucjana Łagiewki

Które prawa łamie ten zderzak i w jaki sposób?
A, no tak, znowu powtarzasz mity xd
@drlect3r: ale ten zderzak nie łamie prawa zachowania pędu, dałeś się nabrać na kolejną manipulacje i teorie spiskową.
A jeszcze wracając do Księżyca, z tego co kojarzę to ta teza wiąże się z tym, że Księżyc rzekomo nie odbija światła słonecznego tylko świeci własnym. A to można łatwo obalić prostymi obserwacjami gdzie widać, że góry i kratery rzucają cienie. No i kierunek tych cieni jest zgodny z położeniem Słońca. Kolejne kłamstwo
@drlect3r: argumentacja nie do podważenia xD
Pisząc z płaskoziemcą nigdy nie jest się do końca pewnym czy po drugiej stronie siedzi troll czy po prostu idiota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@only mam tak cie na obiad wołała?
Mozesz wierzyc w co chcesz, nawet w ukrzyżowanego cieśle.
Jedna rada od życia: nigdy nie wysmiewaj niczyich poglądów.
Bo ja jestem życie, a Ty chloniesz śmierć.
@drlect3r: a w którym miejscu je wyśmiewam? Podważyłem manipulację na które dałeś się nabrać, a Ty odpowiedziałeś tylko "nie widać. Wyobrażasz to sobie". Dlaczego Ciebie i innych trolli/płaskoziemców nikt nie traktuje poważnie, nawet jak pod nos podstawi Ci się dowody na to, że zostałeś oszukany to będziesz udawał, że nic takiego się nie stało.