Wpis z mikrobloga

Pytanie akwarystyczne
Jako całkowicie początkujący założyłem akwarium
Zakupiłem roslinki i dostałem info ze roślinki z białym korzeniem rosną w kamyszkach a korzenie z ciemnym korzeniem rosną na korzeniu( tym takim akwariowym dużym)
Z tym że jako że zostało mi parę roślinek postanowiłem je przyczepić żyłka do takiego sztucznego statku chyba plastikowego i jestem ciekaw czy te rośliny mi przetrwają i będą sobie żyły czy też należy je posadzić na korzeń
#akwarystyka #akwarium #roslinki
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matiochpl: najlepiej pokaż te rośliny, z kolorami korzeni bym się nie zgodził że jest taka zadada, na korzeń obsadza się anubiasy i microsorium. A najlepiej wyrzuć sztuczne ozdoby, nie bądź Januszem akwarystyki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matiochpl: wygląda na microsorium pteropus, a jak to się nazywało w sklepie? Kłącze widać, i jego nie wolno zakopywac, najładniej wygląda gdy obrasta korzeń lub skały
@Taurus85 tak zgadza się to jest Microsoftu im pteropus, bo sprawdziłem w Googlach właśnie
W sklepie zoologicznym nazywało się podobnie i dostałem informację że powinien być na korzeniu
Dzisiaj byłem zapytać w tym samym sklepie co się stanie gdy będzie na statku to sprzedawca odpowiedział że w sumie ciężko twierdzić
Zdaje sobie sprawę że fajnie wygląda na korzeniu ale korzeń mam już obrośnięty zobacz zdjęcie ( on jest już oblegany a dopiero
Pobierz matiochpl - @Taurus85 tak zgadza się to jest Microsoftu im pteropus, bo sprawdziłem w...
źródło: comment_pvuXLH5WF7eYxX2fUBPdIttfpNz0g6Er.jpg