Wpis z mikrobloga

MIRKI jak można być takim upośledzonym #madki to wyższy poziom #rakcontent , jedziesz sobie autobusem, twój przystanek już jest, kto chce ten sobie wychodzi spokojnie z autobusu, a tu #!$%@? JEB MADKA Z WÓZKIEM CHCE WEJŚĆ KRÓLOWA ZABLOKOWAŁA CAŁE DRZWI I NAWET NIE POMYŚLI o tym ze oni sobie wyjdą i będzie miała eleganckie miejsce na wózek i wsobodne wejście. Ale NIE WYPUŚCI LUDZI TYLKO PCHA SIĘ JAK JAKIŚ DEBIL! I ciśnie się, ludzie musza ja omijać a ta ich po nogach #!$%@? tym wózkiem, dlaczego nie może ich wypuścić a potem wejść? Czy taka nie jest kolej rzeczy czy to ja mam problem bez powodu? #pytaniedoeksperta #pytanie #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #500plus
  • 6
  • Odpowiedz
@danek01: W takiej sytuacji należy wychodzić i torować sobie drogię nie zważając na wsiadających, a najlepiej informując ich, że najpierw się wysiada. Ja zwykle tak robiłem, przy czym problem był głównie ze starymi babami, które musiały pierwsze wejść do autobusu, zanim ktokolwiek jeszcze zdążył z niego wyjść.
  • Odpowiedz
@danek01: ja mam w druga stronę problem.. nieraz zdarzało sie, że nie mogłam wózka cz autobusymu/tramwaju wyprowadzic, bo się właśnie do środka pchają jakby miejsc miało zabraknąć.
Niektórzy ludzie się kultury nie nauczą nigdy i zawsze będą się na chama wpychac :/
  • Odpowiedz