Wpis z mikrobloga

@mati9815 wow stary brak słów xD ale tak emag to legitny sklep należący do jakiegoś z gigantów typu Komputronik. Zegarek wart jakieś 50zł (wygląda na 15) więc dlatego rozbicie w cenach bo sami nie wiedzą na ile da się frajera naciągnąć na plastikowy sikor z Chin. Czasem nie wierzę że ludzie nawet nie wpisza w Google czym się kierować przy kupowaniu zegarka tylko biorą byle co za taką kasę xD telefon też
@support: 700zł za kwarcowy zegarek niskiej jakośći to faktycznie, super okazja XDD tak jak brać telefon 512ramu bo obudowa ma różowy kolor a ty lubisz różowy kolor. Badźmy szczerzy płacenie za tego typu zegarek więcej niż 250zł to już skończone zidiocenie, ale jak kto woli. Ja bym szukał czegoś podobnego ( co nie będzie problemem) za 500zł z szafirowym skzłem i wodoszczelnością 100m

Tiaaa, a polecane zamiast majtkowców Seiko, Orient, Casio
@support Jak trollujesz to rob to umiejętnie. Ale dobra niech będzie udam że rozmawiamy normalnie normalnie.

Uwaga spoiler W tej kwocie cenowej ilość mechanizmów jest ograniczona i na pewno kupisz lorusa za 200zl z tym samym mechanizmem co jest w tym Armani (gdzie obstawiam że jest najtańsza miyota za 5 zł)
@trejn: co z tego jak będzie zupełnie inaczej wyglądał ;-)? Skoro uważasz że ten mechanizm jest dobry bo używany przez Lorusa to będzie równie dobry w zegarku Armani.
@support Tylko rozmawiamy o cenie? Tego lorusa dostaniesz za 200zl a nie za 700? Za 700zl dostaniesz już tanie zegarki automatyczne. A od 500zł z szafirowym szkłem. Ja rozumiem że są różne gusta ale ten zegarek jest najbardziej banalnym fasonem którego odpowiednik znaleźć bez problemu. Zwracam uwagę opowi który się nie zna że wyrzuca 500zl w błoto gdzie to ten typ zegarka którego co drugi bezdomny nosi podróbke tak przy okazji
@trejn: W tego typu zegarkach liczą się detale. Nie znajdziesz drugiego takiego samego. Chcesz mieć zegarek o takim wyglądzie to musisz kupić ten, a nie inny bo żaden inny nie będzie się prezentował dokładnie tak samo. Nadal automat za 700 pln jest o wiele gorszym czasomierzem niż ten kwarcowy zegarek.
@support detale? Litości. Jedynym detalem wyróżniającym ten zegarek jest logo. Trzeba być niezłym dzbanem żeby za znaczek dopłacać 5 stówek.