Wpis z mikrobloga

@Junpei1948 w sumie nie napisałem a powinienem, daję rade z rozumieniem tekstu, oglądanie filmu po angielsku też daje rade chyba że szybko mówią. A w nauce w wowie chodziło mi o nauke porozumiewania, chciałbym podszkolić przekazywanie informacji. Więc da rade pisać po angielsku? Czy raczej w wowie używane są tylko proste ciągle te same teksty w wymianie między graczami
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa:

Jest pewna terminologia na rajdach czy dungeonach, ale to odnosi się tylko do mechanik, reszta jest jak w normalnym życiu. W końcu grasz z drugim człowiekiem, więc to zależy od osoby. Jedna może być tka bardzo skupiona na grze, że nie pogadasz z nią o niczym innym, zaś z drugą pogadasz o dosłownie wszystkim.

Możesz dołączyć do gildii tzw "social' czyli gildii społecznościowej, gdzie gra jest na drugim planie, ale
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: jak będziesz siedział z ludźmi na discordach/tsach to się nauczysz gadać, gramatyki się raczej nie nauczysz od tego jest szkoła i kursy ale dialekt i słownictwo na pewno poszerzysz ja mam C1, a i tak czasem angole takim słowem zarzucą o którym nie mam pojęcia( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: tak tylko dodam jeszcze, że przy nauce języka najtrudniejsze przynajmniej w moim przypadku było przełamanie się, że ktoś będzie mi zwracał uwagę że coś źle akcentuję albo używam złej formy w jakimś przypadku i wiesz co? Poza kategorycznymi jednostkami jakiś ułomów coś na wzór naszych rodaków wytykających każdego orta - każdy miał to serdecznie w dupie, ludzie nie zwracają uwagi z jakim akcentem mówisz jeżeli nawzajem się rozumiecie - jak