Wpis z mikrobloga

Mireczki nie wiem jak to wyszło ale TVP1 zainteresowało się moją historią i chcą zrobić pozytywny reportaż, że warto walczyć i spełniać swoje marzenia. Bardzo się z tego cieszę bo nadzieja i ogólnie psychika dla osób chorych to rzecz bardzo ważna. Wczoraj byłem na oddziale z ekipą TVP. Telewizja to zupełnie nie moja bajka ale mam nadzieję, że komuś ten reportaż pomoże.

Daty emisji jeszcze nie znam, ale jeżeli ktoś będzie chętny to dam znać znać!
Z innych rzeczy to wszystkie egzaminy pozdawane 3x3.0 dla mnie:) Teraz muszę zadbać o swoje zdrowie i o inne sprawy zaległe.
Z fartem Mireczki :)

p.....e - Mireczki nie wiem jak to wyszło ale TVP1 zainteresowało się moją historią i...

źródło: comment_mOakXCHibCeel0V0hPkZVW28PxhBnwo8.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@prosile: imho powinieneś dac sile i spróbować dotrzeć może jakoś przez YouTube z tytułem odpowiednim dla ludzi którzy zmagają się z podobna choroba? Może to jakaś misja...
  • Odpowiedz
@prosile: Chryste jak ja Cie podziwiam za siłę charakteru..!
Po tym, co przeszedłeś jesteś w stanie nieść pomoc innym, wiedząc ile cierpienia ich to kosztuje. Ja widząc to 2 zdjęcie, te dzieciaki.... łzy mi się ciasna do oczu, a Ty potrafisz dać im taki ciepły uśmiech.. nie byłbym w stanie się nie poryczeć, wiedząc przez co oni przechodzą wraz z rodzicami.

Życzę Ci jak najlepiej i obyś zawsze już był po
  • Odpowiedz