Wpis z mikrobloga

@Nova24: Jest bardzo spoko, ale na początku roku będzie wyprzedaż, bo wejdzie nowy model. Ja w tym roku miałem okazję kupić zeszłorocznego OLED'a od LG, który cenę wyjściową miał 11k a był do kupienia za 5k. Niestety miesiąc wcześniej kupiłem inny tv :(
  • Odpowiedz
@siick: Ciężko powiedzieć dokładnie po jakim czasie, ale widziałem zdjęcia od klientów np podczas gry w fifę trawa miała czerwoną poświatę :(
@Nova24: QLED to nie OLED :), tylko zwykły led z kropką kwantową (Quantumdot). Jak już to serie Q9 ale ona chyba nie występuje w 55 cal. Q7 i Q8 ewentualnie ale pod względem kontrastów to seria XE90 je zagina.
  • Odpowiedz
@siick: Wyminą Tv co jakiś czas? :D Jak kupisz to pobierz sobie obrazki z kolorami:
niebieski, zielony, czerwony. Jak będą jakieś zmiany w kolorze albo zacienienia to cyk reklamacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak. Ma większość zalet oleda bez jego wad.


@nofink: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD o jak #!$%@? type

@Nova24: https://www.wykop.pl/link/4485645/moja-przygoda-z-tv-samsung-qled/
zobacz, jak wyglądają matryce QLED - to jest ZUPEŁNIE co innego niż OLED. Aktualnie na rynku nie ma nic lepszego niż dobry OLED. Warto pamiętać, że QLED to tylko nazwa marketingowa - w rzeczywistości są to matryce LCD(!), które nie mają nic wspólnego z OLED.
  • Odpowiedz
@nofink: qled to gówno, oled się nie wypala, co najwyżej Twoje neurony w głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sam mam oleda ponad rok i nie mam żadnych powidoków.
QLED to ściema marketingowa i nigdy nie da się tego porównać pod względem technicznym do OLEDA, bo nawet nie ma podjazdu.
Podsumowując qledy to gówno matryce z dużą marżą.

@nova24
  • Odpowiedz