Wpis z mikrobloga

A to moja miłość największa i moje oczko w głowie - kitku, która zachowuje się jak pieseł i wita mnie zawsze, gdy wracam do domu, wszędzie za mną chodzi i w ogóle miłość na maxa :) Uwielbiam ją, bo zawsze mnie wyczuwa, gdy wracam - jeśli to ktoś inny wchodzi do domu to wyrąbane totalnie, ale jak ja idę to już czeka przy drzwiach i się cieszy :D

#pokazkitku #pokazkota #kitku
hejk4 - A to moja miłość największa i moje oczko w głowie - kitku, która zachowuje si...

źródło: comment_uCcr5NpuEpiJToL7gAwQnSMBqTbHybJk.jpg

Pobierz
  • 30
@TheMan: Jeśli nie ma obroży na klipsa, która w razie takiej sytuacji się odepnie to owszem, jest możliwość. Moje zwierzaki akurat tylko klipsowe obroże, a jeśli wychodzą na dwór to na smyczy :)
@TheMan: A dziękuję, bezpieczeństwo to podstawa :)
Jestem wolontariuszem i akurat zajmuję się m.in. uświadamianiem ludziom jakie obroże są bezpieczne dla zwierząt wychodzących itp., więc dla mnie to chleb powszedni :) Co jest straszne - wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy.
@TheMan: Z tym niestety często walczę, szkoda zwierzaków, a i ludzi ciężko uświadomić, bo przecież to kaganiec, ale kij w to, że weterynaryjny...
@TheMan: Moim zdaniem mało też się uwagi poświęca potrzebującym zwierzętom, wszędzie te 500+ i inne socjale, a o bezdomniakach tak naprawdę cisza, więc i skąd ludzie mają wiedzieć co dla zwierząt dobre, a co złe?
@hejk4: Hmm.. skojarzyło mi się z podejściem do zwierzaka jako dodatku do domu. Nie chodzić do weta, nie odrobaczać, traktować jak utylizator odpadków z obiadów.