Wpis z mikrobloga

@agaciksa: no właśnie ja sama nie wiem, mam podejrzenia, że jest bardziej psi niż Balbina. Balbina ma dużo więcej kocich odruchów, natomiast Tadeusz nawet biega za mną jak pies, tylko że miauczy zamiast szczekać, żeby zwrócić na siebie moją uwagę :D Boi się zeskakiwać z kanapy, nie mówiąc już o wchodzeniu, które Balbina opanowała drogą wspinaczki po spodniach osoby siedzącej na kanapie :D
@Rzedowa_Szostka: czarnolistuj, jeśli nie lubisz :) Być może nie czytałeś historii kitków od początku - w skrócie, trafiły do mnie z interwencji, trzytygodniowe, i bez domu tymczasowego by zdychały w kociarni pełnej chorych kotów, w której stały w pojemniku na lodówce ze zwłokami. Jestem zdecydowanie psiarą (i to już naprawdę ma wymiar ogromnej pasji, ale udzielam się w grupach dedykowanych psom), a kotom po prostu towarzyszy ciekawa historia i postuję fotki
@Rzedowa_Szostka: @frytusia: miałem kontakt z kociarą, więc moim zdaniem to drugie ( ͡° ʖ̯ ͡°) dobra, serio nic do ludzi nie mam, ale czemu wy koviary musicie pisać takie rzeczy w pierwszej osobie za te koty xDDD (inb4 bo możecie)