Wpis z mikrobloga

#ankieta Ponoć Lewandowski się nie goli bo już nie reklamuje Gillette.
Czy zdarzyło się wam kupić jakiś produkt dlatego, że reklamuje go jakaś konkretna osoba? Wiadomo, że reklama jakoś na nas wpływa i nawet możemy o tym nie wiedzieć. Może też to być na zasadzie "O to ten szampon, co go X reklamuje. A sprawdzę co za badziew."
Jednak chodzi mi o absolutnie świadomą decyzję.
- Tak kupię ten szampon bo reklamuje go mój ulubiony muzyk, sportowiec czy aktor.

Kupiłem produkt, tylko dlatego, że reklamowała go konkretna osoba, którą lubię.

  • Nie. 85.5% (47)
  • Tak. 14.5% (8)

Oddanych głosów: 55

  • 8
@komodus91: bo ryje (niestety) sprzedają. I to bardzo dobrze. Niejedna świetna kampania przechodziła bez echa bo nie pojawiał się w niej nikt sławny, a jakies gownowysrywy wielkich domów mediowych były mega głośne właśnie dzięki znanym twarzom :(
@avanea: bo z reklamami to jest tak, ze masz bardzo kreatywne i calkiem zabawne reklamy (mi sie naprzyklad bardzo podoba cala ta nowa kampania zabki z ta babka co #!$%@? tony zarcia i obsluga sklepu mysli, ze to dzieci), sa tez nie kreatywne reklamy w ktorych postawia znajomy ryj, zrobia jakies fikusne animacje i gitara.
@avanea: bo z reklamami to jest tak, ze masz bardzo kreatywne i calkiem zabawne reklamy (mi sie naprzyklad bardzo podoba cala ta nowa kampania zabki z ta babka co #!$%@? tony zarcia i obsluga sklepu mysli, ze to dzieci), sa tez nie kreatywne reklamy w ktorych postawia znajomy ryj, zrobia jakies fikusne animacje i gitara.