Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z dziewczyną osiem miesięcy i dalej nie uprawiamy seksu.
Jesteśmy ze sobą blisko, od samego początku dobrze się dogadujemy, jestem z nią otwarty jak z nikim innym i myślę, że ze wzajemnością. Mieliśmy kilka szczerych rozmów na temat rozpoczęcia współżycia i jako że jest dziewicą (oboje 22lvl), obiecałem, że będę czekał "aż będzie gotowa" i że to ona ma nadawać tempo. Dopiero po pół roku mieliśmy pierwsze zbliżenie które miało znamiona jakieś większej seksualności, to znaczy trochę się bawiliśmy erotycznie, doprowadzając ją do orgazmu. Niestety niedługo potem wyjechała do rodziny na drugi koniec świata (było zaplanowane jeszcze przed związkiem) na dwa miesiące, przez ten czas dużo zaczęliśmy rozmawiać o seksie i niedługo ma wrócić.

I kiedy myślałem, że już się rozkręciła, to ona mówi, że jest "smutna" że tyle rozmawiamy o seksie i ona nie czuje się gotowa, i że może seks oralny będzie "ok na początek", ale kiedy będzie gotowa na coś więcej to nie wie, "może niedługo, a może jeszcze dość długo". Na pewno ma to po części podłoże religijne, jako że jest wierząca, twierdzi też, że chce mnie jeszcze lepiej poznać.

Ale sam nie wiem co o tym myśleć, czuję się już sfrustrowany. Bardzo szybko poznałem jej rodziców, zawsze staram się być blisko, opiekować, wspierać ją, otwarcie mówić o wszystkim, przyjeżdżam kilka razy w tygodniu do niej, ogólnie czuję, że daję ile mogę, żeby zapewnić jej bezpieczeństwo i zbudować zaufanie.
I nie wiem, czuję się bardzo dziwnie, źle, trochę zawiedziony, trochę wodzony za nos. Wszyscy znajomi są aktywni seksualnie, dla większości 3-6 miesięcy czekania to i tak bardzo długo.
Chciałem się w sumie wygadać, ale też usłyszeć od was jakieś rady, jak to dalej pociągnąć, czy to w miarę normalne jeszcze i zwyczajnie niektóre kobiety tak długo budują zaufanie?

#zwiazki #rozowepaski #zalesie #logikarozowychpaskow #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 67
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie sluchaj tamtych amatorów, sprawa wyglada nastepująco: Musisz powoli, ale systematycznie ją rozpalic. Wez ja na film do siebie i najlepiej wypijcie jakies winko lub cydr, p opewnym czasie przytul sie do niej, nastepnie zacznij jej wlosy dotykac, potem pocaluj w policzek, w usta, nastepnie zacznij jej lizac szyję i coraz nizej, nizej, wszystko porządnie wyliż. Będzie tak mruczec ze nawet nie zauwazy kiedy ją rozdziewiczyc. Tak to sie robi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem tak, czesc osob tu pisalo ze sie ze mna nie zgadza. Spoko, przeciez ja nie chce aby ktokolwiek sie ze mna zgadzal. Po prostu odpisuje na problem z wlasnego doswiadczenia.

To cale dziewictwo jest przereklamowane. Kto rozdziewiczal ten wie ze nie ma w tym nic specjalnego. Wlasciwie to nie widze w tym nic pozytywnego poniewaz sporo kobiet odczuwa bol podczas swojego pierwszego stosunku. Kto chcialby sie kochac i odczuwac
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: i rozłoży przed nim nogi pomimo, że tego nie chce. Na pewno op chce wymuszonego na litość seksu i zrytej psychiki dziewczyny. Jeśli nie jest gotowa to nie jest, a wszelkie naciski spowodują efekt odwrotny do zamierzonego.
  • Odpowiedz
@CzarneChmury: ale przeciez ja nie napisalem ze ma ja naciskac. Powinien z nia pogadac i powiedziec jej ze przez brak rozladowania napiecia seksualnego go jaja strasznie bola. Chlop odczuwa bol fizyczny. To nie chodzi tylko o te dziewczyne. Razem sa w zwiazku to niech sobie z tym razem poradza. Moze istnieje jakis inny powod dla ktorego ona nie chce seksu. Moze ma zerowe libido co sie niestety zdarza. W takim wypadku
  • Odpowiedz