Wpis z mikrobloga

Moje ukochane EP630 wyzionęły ducha i szukam następców. Jako ze słuchawek używam głównie do sportu, zależy mi na jak najmocniejszym basie (lubię jak dudni ( ͡º ͜ʖ͡º) ) i stosunkowo, jak na słuchawki dokanałowe rzecz jasna, trzymaniu w uchu tj. w moich poprzednich creative. Słyszałam wiele dobrego o słuchawkach Xiaomi Hybrid. Czy warto je kupić, a może poszukać innego modelu? Ewentualnie rozważam powtórny zakup EPek. Słuchawki nie powinny być droższe niż 100zl. Za szybko niszczą się na dworze.
#sluchawki #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 6
Ewentualnie rozważam powtórny zakup EPek


@Verlette: EP630, jak na dzisiejsze standardy, zdecydowanie nie są warte zakupu.

zależy mi na jak najmocniejszym basie (lubię jak dudni ( ͡º ͜ʖ͡º) )


Posłuchasz czegoś lepszego to szybko sama dojdziesz do wniosku, jak wielką kupą jest bas w EPkach - rozlany, wolny, bez impaktu i bez zejścia. A że wszystko inne jest w tych słuchawkach jeszcze słabsze... ( ͡°
@Super-Rafalekv8: @mariusz-lange: @IamHater: dzięki za wasze opinie. Poczytałam recenzję polecanych przez was słuchawek i najlepsze byłby dla mnie prawdopodobnie rha390 z zausznikami KZ ZST. Chociaż nadal nie jestem pewna czy ilość basu będzie dla mnie wystarczająca po EP. Myślałam jeszcze o fidue a65, bo ich bas jest podobno świetny ale nadal nie maja zauszników no i odrobine wyższa cena ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie znam