Wpis z mikrobloga

@OnePageTo: ogolnie uwazam, ze mam mocny mindset pod katem radzenia sobie z wariancja. z tym, ze od kwietnia #!$%@?, poszlo juz ~1/3 rolla, konca nie widac, za chwile moga dojsc problemy ze tak powiem "logistyczne" z przerzucaniem pieniędzy miedzy roomami/portfelami/revolutami, limity na kartach etc i jak sie takie rzeczy dzieja to wiadomo, ze troche bardziej czlowiek sie #!$%@?, ale nie na tyle, zeby czyms rzucac. przez inne gierki duzo bardziej sie
Pobierz klamkaodokna - @OnePageTo: ogolnie uwazam, ze mam mocny mindset pod katem radzenia so...
źródło: comment_krNE47OXsVZuOTiSF8QbtXFAGOlcHe8L.jpg
@kipi32: jestesmy na bubblu wiec limp mial na celu indukcje izolacji przez ktoregos z graczy za mna (mam krotka pamiec wiec nie wiem czy mialem jakies ready o ich agresji, ale cos mi swita, ze moglo tak byc) + wzmocnienie bardzo slabego range'u, w ktorym znajduje sie masa srednich rąk

miedzy callem a jamem dla mnie nie ma wiekszej roznicy bo i tak allinuje kazdego flopa a tak moglem dac troche
@w1Lku: to wykres ze starsow, a w miedzyczasie na party sporo wygralem wiec wjechaly wyzsze stawki naturalnie (ale tez w granicach rozsadku ze sporadycznymi shotami na sunday milliona i podobne turnieje przy rollu >40k)