Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Chce wziąć uzywane volvo w leasing i potrzebuje je sprawdzic w wawie. Za przeglad przedzakupowy w aso trzeba zaplacic prawie 600zl i bylbym w stanie tyle zabulić, ale trzeba czekac ponad tydzień i obawiam sie ze mi fure ktos wczesniej sprzątnie.

Czy są jakieś fajne stacje lub serwisy które dobrze sprawdzą auto? Nie chodzi mi tylko o historie serwisową ale o faktyczny jego stan.

Czy ktos w ogole robil taki przeglad w aso i czy faktycznie oprocz historii sprawdzają dokładnie auto?

#warszawa #motoryzacja #samochody #volvo #volvofanclub #leasing
  • 4
@jorzin: sprawdzają. Czy kompleksowo? Nie do końca. Istnieje duża szansa że np. nie odnajdą śladów napraw powypadkowych (poza grubością lakieru).

Zwykle spora część tej kwoty w ASO to opłata za diagnostykę kąkuterową. Nie wiem jak tam w Volvo, w VAGu jak się pominie to jest znacznie taniej (a diagnostyka we własnym zakresie to podstawa w dzisiejszych czasach).
@komoornik: @swital: byłem na sprawdzeniu w Aso Volvo i powiem Ci ze nie warto. Lepiej byłoby podjechać na SKP i tam zrobić przeglad + kogos z kompem żeby sprawdził błędy. Takie sprawdzenie to ma jakiś sens Np w BMW gdzie trwa to pol Dnia i kosztuje 900/1000 zł