Wpis z mikrobloga

@WINOGROON: Zauwazyla, ze siedzę sama w pubie i chciała byc miła. Wyjechalam na erasmusa na jeden semestr ale po paru dniach zdecydowałam ze już zostaje na dłużej i nie wracam. Niczego nie załatwiałam przez agencje, mieszkanie znalazłam na grupie na Facebooku, pracy szukam przez linkedin ;)
@innv: Uwielbiam to szczerze mówiąc! ʕʔ Brzmi uroczo i powoduje śmieszne sytuacje
@WINOGROON: współlokatorka by mnie zabiła ale jezeli kiedykolwiek bedziesz potrzebował pomocy, wiesz gdzie mnie znaleźć! :D
@innv: pierwsza wycieczka do Edynburga przede mna, wiec dopiero sobie wyrobie o tym zdanie. Dziekuje! :3
@Amiioy: Glasgow ma fajniejszy klimat niz Edi, sama zobaczysz :) a Jesli chodzi o akcent, to ja tu siedze juz rok i ciagle sie zdąża, ze nie mam pojecia co mówią xD pociesza mnie to, ze glasgowianczycy nie rozumieją siebie nawzajem:D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unicorn_: haha cos w tym jest ze dużo ludzi trochę nie ogarnia. Ale to prawda. Są przeuroczy i dosłownie każda usługa, nawet Tesco delivery poprawia mi humor na cały dzień <3
@Amiioy za każdym razem jak wydaje mi się że w końcu zacząłem rozumieć szkotów trafiam na kogoś kto ma tak dramatyczny akcent że mogę tylko kiwać głową i się uśmiechać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale to prawda że szkoci są super ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mmk91: najgorzej, że nawet jak mówisz, że nie rozumiesz to oni powtarzają wszystko tak samo trochę innym tonem głosu i nie zwalniają xD
@Klofta: podeślij mi swój numer tel, to możemy się zgadać na WhatsAppie jakoś w tym tygodniu ;)
@Amiioy niee zwykle mówią trochę wolniej I zmieniają nieco słownictwo ale akcent dalej ten sam xD

Ej jak robicie wykop piwo to piszcie tutaj :D