Wpis z mikrobloga

Uwaga TVN tylko sie zblaznila swoim wystepem. Nie dosc, ze nie dali Magicalowi kompletnie dojsc do slowa i pan redaktor przerywal mu kazda wypowiedz to nazwal go Rafatusem, co bylo bardzo nieprofesjonalne. Sciagneli dzieci niewiadomo skad, ktore powiedzialy co bylo trzeba. Przedstawili Agatke jako ofiare, chociaz sama dobrowolnie chodzila na streamy dajac sie dotykac starym dziadom. Magical i Boxdel zrobili reklame Fame MMA, zadawali pytania Jacy nie dajac mu nawet szansy na nie odposiedziec. Popis rzetelnego dziennikarstwa, naprawde. Ten program to byl strzal w kolano. Az bolalo ogladanie tego.
#patostreamy #danielmagical #tvn #uwaga #bystrzaktv
  • 11
@Szu_: o ile tworcy programu chcieli dotrzec do starszych odbiorcow to fakt, nie musieli sie wysilic. Ale dla odbiorcow znajacych temat, tych bardziej wymagajacych, Uwaga odwalila fuszerke
@Widmo1234: kompletnie nie zrozumiales mojej wypowiedzi. Ten program byl niskim poziomem dziennikarstwa. Redaktor nie wysilil sie nawet i nie wdal w dyskusje z Danielem, tylko przerywal mu i go przekrzykiwal. Program gral na uczuciach widowni pokazujac zmartwione dzieci z dobrych domow, ktore mowily o braku szacunku i agresji, ktora moga wyniesc z tych streamow oraz schorowanych, starszych sasiadow skarzacych sie na halas i pijanstwo - cos, z czym przecietny widz w
dzieci z dobrych domow


@kajtusS: A co w tym złego? Ja wiem, że na wykopie uznanie zyskuje tylko patola, a "Rodzinka.pl" to jest jakiś kosmos, ale bez jaj...

Program gral na uczuciach widowni


Od tego jest telewizja. Heloł?

ktore mowily o braku szacunku i agresji


A to jest coś fajnego?

schorowanych, starszych sasiadow skarzacych sie na halas i pijanstwo


Mają prawo.

biedna matke, rozpijana przez syna


Nikt siłą w nią nie
@anonimek123456: kolejny raz - to nie jest to, co probuje powiedziec. Mowie tu o niskim poziomie dziennikarstwa. Nie ma nic zlego w dzieciach z dobrych domow i nie lubuje sie w patologii, ale dzieci nie sa grupa docelowa tych Streamow i kazdy, kto ma choc troche oleju w glowie, o tym wie. TVN straszy swoich odbiorcow tym, ze te streamy zdemoralizuja ich dzieci. Ale to rodzice powinni monitorowac to, co ich
@anonimek123456 błagam Cie, Ci redaktorzy to jest dno. Dziwię się, że nikt go nie zgasil, prosił się o to w kilku momentach. "nie mieszaj dzieci", sam to #!$%@? właśnie zrobiłeś hipokryto.