Wpis z mikrobloga

Dziś wam pokaże wcześniejszy projekty mojego taty. Zainteresowanie ostatnim projektem przeszło nasze naśmiejszle oczekiwania! Ponad 4400 plusów!

Odpowiadając na pytania. Wszystko było mniej więcej ustalone przed projektem. Cena na pewno :)

Teraz zwykła wiata na śmietnik i węgiel.

Wołam @jednopostowiec: bo chciał

#remontujzwykopem #budujzwykopem #stolarstwo #tatastolarz
Pobierz mateusz-skrzyniecki1 - Dziś wam pokaże wcześniejszy projekty mojego taty. Zainteresow...
źródło: comment_kgU9LTbWD34wD4I40pBXFaN7fFiNevWI.jpg
  • 118
@senseiharanaoko: @RatKing: @Robocovo: Co w tym jest takiego januszowego, czy cygańskiego? Zresztą to chyba objaw jakichś kompleksów, że się odrzuca coś, niezależnie od tego jak samo w sobie wygląda, bo może się kojarzyć z cyganami. Oczywiście w kwestii samej wiaty pytanie jak to się komponuje z domem, czy nawet szerszym otoczeniem (np. czy w okolicy jest drewniana zabudowa, czy budynki z ostrymi dachami - w sumie pasowałoby szczególnie w
@Jan_K: Odnosilem sie do wiaty albo budy na drewno, to jest #!$%@? rokoko, zeby stawiac osobne budynki w takim stylu na narzedzia i smieci! Jak mozesz tego nie doatrzegac??? Jesli odniesc sie z kolei do polskiej mysli janusza, to w podobnym rokoowym stylu stawiane sa cale domyc, kolumny, Ogrody z rzezbami etc. Spojrz sobie na amerykanskie osiedle, to sa piekne, proste domy, pomalowane na szaro, na bialo, na neutralne, przyjemne kolory.