Wpis z mikrobloga

@Jeleniowa: Mi osobiście do szczęścia nie jest to potrzebne bo wszystko mam już w telefonie i telewizorze. Wiem że są osoby którym na tym zależy ale najwidoczniej nie jest to na tyle znacząca grupa żeby Nintendo za tym lobbowało. Sytuacja jest o tyle dziwna, że martwe Wii U miało tego typu aplikacje, a na dużo popularniejszym i mocniejszym Switchu cisza. Brak zainteresowania ze strony Netflixa i Google? ¯\_(ツ)_/¯
Wiem że są osoby którym na tym zależy ale najwidoczniej nie jest to na tyle znacząca grupa żeby Nintendo za tym lobbowało


Niestety jestem pewnie tu w mniejszości, lubię mój tablet i często przed snem seriale na nim oglądam. Jakbym mogła go zastąpić Switchem, to bym była wniebowzięta ()

Sytuacja jest o tyle dziwna, że martwe Wii U miało tego typu aplikacje, a na dużo
@nitwoe tak rozumiem, że to zależy czy Netflix/Google będzie chciało samemu portowac apki na pstryka ale zarząd nintendo mógłby samemu ugadac się z nimi i zaprosić aby wspomóc rozwój tych aplikacji a nie czekać na gotowe. Nintendo nie umie into internety i potwierdzi ci to każdy kto śledzi nintendo od kilku lat
: Mi osobiście do szczęścia nie jest to potrzebne bo wszystko mam już w telefonie i telewizorze.


@goomba-pl: Niby tak, niby nie. Ja bym chciał takiego Netflixa na Switch. W podróży można sobie raz zagrać, raz odcinek serialu obejrzeć ;) Owszem niby na telefonie można oglądać, ale Switch ma jednak trochę większy ekran, można wygodnie też postawić.