Wpis z mikrobloga

Dżem dobry, może jakieś #rozdajo?

Miało być częściej rozdajo, miałem wołać, miałem też już mieć otwartą firmę, stronę internetową miałem mieć, miałem również być bardziej ogarniętym człowiekiem - wyszło jak zawsze i to z własnej winy ( ͡º ͜ʖ͡º) W międzyczasie posypało mi się troche zdrowie ale wyprostowane już wszystko. Znaczy mniej więcej. Prostuje się.

Tak czy tak witajcie na kolejnym świecącym rozdajo. Mówiłem, że będę eksperymentować, tutaj macie pokaz części tego co udało się zrobić. I kurde, to nawet nie jest 1/10 tego co mam, jestem naprawdę zadowolony z niektórych wylewów () Teraz WY wybieracie co chcecie. Losuję 2 osoby do dzisiaj do godziny 23 które mogą sobie wybrać którykolwiek brelok/wisior ze zdjęcia. Każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli nie, znajdzie osobę której może to dać. Albo dziecko. Psu zawiesić można na obroży. Albo kotu, chociaż wolałbym żeby zawieszać psu, on będzie chociaż wdzięczny. Zielonki biorą udział niech stracę. Jeśli zauważę, że wylosowana osoba obserwuje któryś z patosteamów piszę bezpośrednio wiadomość że wygrała wszystkie breloki jakie mam i nie wysyłam żadnego.

Wołam ludzi, którzy chcieli być zawołani jeśli coś się będzie dziać u mnie:


Zapraszam do obserwowania/czarnolistowania tagu #rozkminkrzaka gdzie czasem wrzucę coś świecącego, pochwalę się jak idą prace, albo pochwalę się jak koncertowo zepsułem wylew który miał być piękny ładny i za miliony.

Swoją drogą w weekend robię następne rozdajo, ale tylko dla osób które obserwują #rozkminkrzaka. Zamiast 6k ludzi, w losowaniu będzie pewnie niecała setka. Zajebisty chwyt marketingowy do obserwacji tagu, ale i możliwość wygrania większa xD

Rzucę jeszcze tagami i to by było na tyle. Zresztą i tak tu jesteście bo #rozdajo a nie żeby czytać wysrywy wykopka, nie oszukujmy się :D

#tworczoscwlasna #dziendobry #gownowpis #rozkminkrzaka
bkwas - Dżem dobry, może jakieś #rozdajo? 

Miało być częściej rozdajo, miałem woła...

źródło: comment_7vamE6i7H6HR9lFliLnp7Z7VwLx3CZl5.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Jeśli zauważę, że wylosowana osoba obserwuje któryś z patosteamów piszę bezpośrednio wiadomość że wygrała wszystkie breloki jakie mam i nie wysyłam żadnego.


@bkwas: Ja tam chyba nawet nie chce breloka, ale za to zdanie zaplusować musiałem.
  • Odpowiedz
@PanPiPi: Też je lubię : D Ciężko oddać na zdjęciu jak wyglądają w rzeczywistości, ale miło się świecą. Wylewałem ich trochę, mam takich chyba z 15 sztuk, więc nic straconego :)
  • Odpowiedz
@bkwas Zastanawia mnie konstrukcja tego, chodzi mi głównie o źródło światła. Czy jest tam substancja fluorescencyjna czy zwykły Led na baterie? Bardzo przydatna rzecz jeśli się powiedzmy szuka kluczy czy to od domu czy to od auta w ciemnościach lub damskiej torebce hehe.
  • Odpowiedz
@PanPiPi: Substancja fluorescencyjna. Nie jest tak świecąca jak dioda led, ale wystarczy niecała minuta na słońcu żeby się świecić przez dłuższy czas :)
  • Odpowiedz