Wpis z mikrobloga

jaki ja jestem #!$%@?, dopadla mnie choroba no poprostu nie wiem co robic mam tak meczacy katar ze to porazka. Odzywiam sie idealnie, codziennie pije zielone smoothie z milionem roznych owocow. Codziennie biore rozne tabletki leki. Odzywiam sie i cwicze regularnie. Ubieram sie cieplo. a i tak #!$%@? jego mac zlapie jakiegos wirusa no o co chodzi? kazdy w tym #!$%@? kraju jest chory. Pracuje w miedzynarodowej korporacji i sa tu ludzie z roznych czesci swiata jak afryka, azja, kanada no poprostu z kazdego zakatka swiata i kazdy tutaj co przyjechal mowi ze jest chory tylko w polsce. o co chodzi? polacy sa wiecznie chorzy wiecznie zakatarzeni w zyciu bedac w londynie nie widzialem ludzi chorych w komunikacji miejskiej albo zasmarkanych w sklepach tylko wszyscy usmiechnieci. powiedzcie mi czym jest to spowodowane bo juz nie wytrzymuje!!!! #lekarz #medycyna #leki #polska #chlewobsranygownem
  • 9
Ja się odżywiam piwem i fast foodami ( głównie kebaby ), nie mam nadwagi, miałem grypę półtora roku temu na wiosnę, dużo pale
1. to tak.. nie polecam za dużo soków, bo to jednak cukier i sprzyja rozwojowi bakterii i grzybów, lepiej robić soki warzywne :) chociaż w porównaniu do diety normika to masz plus

2. większość polaków nie dba zbyt dobrze o higienę.. (wizyty u stomatologa i mycie rąk i nie tylko) nie mówię tu o Tobie tylko o innych osobach które są chodzącymi rezerwuarami bakterii

3. dlatego też szczepienia p/grypie są zalecane -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wybur: bo przychodzą do pracy chorzy. Pracowałem w wielu firmach i przełożeni niemal zawsze negatywnie oceniali pracownika, który nie przyszedł do pracy, bo się przeziębił i dostał zwolnienie lekarskie. Sam łapałem infekcje od innych ludzi w pracy po kilka razy w roku. Wszystko skończyło się kilka lat temu, odkąd zacząłem pracować w domu. To kwestia presji na pracowników oraz obawy o utratę pracy. Bądź po prostu krótkowzroczności obu stron.