Wpis z mikrobloga

Ostre odbicie w górę FARM51 po podaniu daty premiery WW3 i early access. Gra zaczyna zbierać pozytywne opinie no i przede wszystkim - jest w dobrej cenie. W ciągu dwóch ostatnich godzin +10%. Społeczność na steamie z 27k do 60k. Polecam, w poniedziałek od rana do południa będzie można trochę zarobić, na dłuższą metę też, ale ja jestem niecierpliwy :)

#gpw #pociagdozyskow #gamedev
Ww526 - Ostre odbicie w górę FARM51 po podaniu daty premiery WW3 i early access. Gra ...

źródło: comment_neJ3qtr5iOxFrPmDmOXKBZGh9TDRDE3r.jpg

Pobierz
  • 14
@Ww526
W poniedzialek raczej wodospad. Ludzie poubierali sie po 34, 35 i wisza na haku. Premiera za miesiac, tydzien po premierze Black Ops 4.. najwieksze wybicie bedzie tuz po premierze. Imo w okolicach premier BO4 bedzie spory zjazd na F51, ja sie ustawiam na 27. Do konca roku 50 pln. Tak to widze
@emkr93: To akurat też by było dobrze, bo będzie można dokupić na wodospadzie. Jakoś do tych 50pln trzeba z zyskiem dojechać. Ja mam mało, i teraz trochę żałuje, że więcej nie dokupiłem przed skokiem, tak około godziny 13-14 :/
@Ww526
Ja siedze na f51 od marca i takich czarow jakie tu sie dzieja nie widzialem nigdzie. Sprzedalem w tym tygodniu wiec mozna powiedziec,ze pociag odjechal beze mnie. Gralem w bete, faza 2 i uwazam,ze spolka da zarobic jeszcze kolo 70-80% od dzisiaj. Ale na dzien 24.09 obecna cena akcji jest za wysoka i sadze,ze da sie wejsc jeszcze ponizej 30 przed rakieta w kosmos. Obym sie nie mylil - powodzenia!
@Ww526 ja kupiłem po 33, mam nadzieję opylić z małym zyskiem, później odkupić na wodospadzie. Jak się nie uda, to u tak nie stracimy na tej spółce będąc cierpliwymi :) ale ja lubię krótkie tranzakcje
@szcz33pan: Jasnowidzem nie jestem. W ostatnich 3 miesiącach były peaki w okolice 35 - do 23 lipca co dwa tygodnie. Mądry kręci kółka, a leszcz kupuje :P Teraz przez weekend dużo czasu, to na 100% ten co kupił za 35 jak tylko wyjdzie na zero to od razu wyrzuci akcje. Ale pytanie czy będzie tych akcji tyle, aby zaspokoić popyt. Moim zdaniem nie, dlatego cena pójdzie w górę.
Hahahah mówiłem, żeby kupować. Drugi raz mieliście okazje zarobić dzięki mnie :D:D:D Kto skorzystał, ten skorzystał, dziś kurs farmy 45 pln :D:D:D #gpw