Wpis z mikrobloga

Obejrzałem właśnie najnowszy film JerryRigEverything z #iphone X max czy jakoś tak. No i od tego momentu już skreślam #apple Kłamią jak mogą żeby sprzedać ten szajs. Szkiełko na aparacie niby miało być z szafiru, ale Jerry sprawdził i rysuje się jak zwykłe gorilla glass 5. O ekranie tez mówili że wyjątkowo trwały na rysy, bardziej niż kiedykolwiek. Ale Jerry sprawdził że rysy powstają tak samo jak na poprzednich generacjach i ogólnie - jak każdy inny smartfon na rynku. Kolejny minus - telefon za 5k, a w zestawie nie dali żadnej przejściówki z lighting do jack 3,5mm. Nawet chińczyki daja przejściówki, do Huawei dostałem przejściówkę. Ale nie, apple musi zarobić na głupkach kilka razy. Trzeba być ograniczonym umysłowo żeby kupować ten szajs.
  • 94
@killem_all: Co do porownania do Gorilla Glass przypomnailo Mi sie jak mialem Huaweia g300 to ekran wgle sie nie rysowal to mowilem do znajomego jak swiezo g2 kupil gdzie juz gorilla glass 2 bylo "po co Ci folia jak masz gorilla glass". To nie kupil i po 2 dniach juz mial jakies mikro rysy na ekranie xD. Kiedys to jakos lepiej dzialalo.