Wpis z mikrobloga

@Razzish kolega robił 3 lata temu laserową i już mu się pogarsza wzrok.

Ogólnie jest jakaś metoda wszczepienia w oko soczewki na stałe, dożywotnio. Może spróbuj z tym?
@Razzish: Operacje laserowe ingerują w rogówkę. Jak cos pojdzie nie tak to jesteś ze #!$%@? wzrokiem i okiem. jest cała lista powikłań i komplikacji. Cześć z nich w ogóle nie jest zgłaszania i traktowana jako skutki uboczne. "Zostało mi tylko 0.5 cyl astygmatyzmu ale przecież mialem -6D to jest dobrze" albo " trochę gorzej widzę w nocy, ale w sumie to mi nie przeszkadza bo bylo gorzej " itd. Juz nie
@Bukaa_ nawet nie wiem, nigdy nie poinformowano o tym ani mnie, ani mojej mamy. Ale po operacji o wiele gorzej widzę niż widziałem. Ale to było parę lat temu, teraz moze mają inne techniki i sprzęty ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Razzish: niedługo minie rok od mojej korekty metodą lasek i jestem zadowolona, wada 0.0 brak powikłań. Zobaczymy co przyszłość przyniesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Razzish Lasek to stara metoda, poczytaj o nowszych powierzchniowych albo głębokich. Tak jak napisał @odczepciesie jest cła lista powikłań o których lekarz Ci nie powie, jedynie co po badaniu wymieni co napewno może Cie czekać a resztę dostajesz i podpisujesz na umowie przed operacją. Jak chcesz sobie poczytać i pooglądać to zapraszam na grupę fb LASIK Complications ale przyuważ, że np. w USA taka operacje możesz sobie wykonać jak zabieg pedicure w