Wpis z mikrobloga

@Flippy88:
Z nazizmem nie walczyli, raczej kolaborowali.
Z komunizmem może i trochę walczyli, ale czasem też donosili.
Sami są często z LGBT.
Z islamem mają dużo wspólnego i papież i episkopat apelowali o przyjmowanie muzułmańskich uchodźców.
  • Odpowiedz
@Flippy88

- za każdym razem gdy ktoś mówi o pedofilii w kościele mów, że to pojedyncze przypadki i oburzaj się uogólnieniami

- wrzuć na okładkę kilka osób i na tej podstawie buduj pozytywną opinię o całym KK
  • Odpowiedz
@Flippy88: @Dr_Killjoy:

Boziu, jakie to karykaturalnie śmieszne ile wagi przywiązujecie do tego filmu. Jeszcze ten post @lakukaracza_, który to zachwyca się #!$%@? społeczeństwa na KK. Żyjecie w alternatywnej rzeczywistości, głuptaski. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczekajcie sobie dalej, ale nie zdziwcie się, że karawana pojedzie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiPiPingu: ale ja żyję w alternatywnej rzeczywistości, mieszkam w laickim, cywilizowanym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawdzanie co się dzieje w tym skansenie europy, gdzie szamani mówią ludziom jak mają żyć, traktuję w kategoriach czysto rozrywkowych - poprawia mi to humor i utwierdza w tym, że emigrując podjąłem najlepszą decyzję w życiu xdd
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy:

Po pierwsze:


Po drugie:

co cię obchodzi według jakich zasad żyją inni? Nie umiałeś się tu odnaleźć, wyjechałeś i spoko. Cytując klasyka, skąd w tobie tyle jadu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiPiPingu:

co cię obchodzi według jakich zasad żyją inni?


jak dla mnie, "inni" to mogą sobie co rano nacierać ryło kałem, dopóki nie lobbują za smarowaniem kałem mord wszystkich pozostałym, tłumacząc że trzeba nacierać ryło kałem, bo:
-tak trzeba,
-bo bez tego społeczeństwo się rozpadnie,
-to tradycja,
-bo przyjdą gorsi co będą nam wcierać kał obcy kulturowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy:

no ładne chochoły, ładne. Musisz mieć bardzo smutne życie, skoro tak bardzo interesuje cię co kto głosi i kto dobrowolnie się do owych wygłoszeń stosuje. Wyjdź do ludzi, idź pobiegać. Skup się na sobie, będziesz szczęśliwszy.
  • Odpowiedz