Wpis z mikrobloga

TL'DR
Pluśnij i wygraj termofor + sos zero kalorii na pomoc Benkom.

Mirabelki i Mironki, pomoczu!

Od prawie tygodnia zbierane są pieniądze na znane na wykopie Benki #wykopdlabenkow i niestety - zbiórka idzie tragicznie.
Potrzebne są pieniądze na już, są to bieżące potrzeby a kwota jak na Benkowe warunki - astronomiczna.
Bardzo Was proszę w imieniu tych wielkich mord o chociaż symboliczną złotówkę na rzecz psiaków.

LINK DO ZBIÓRKI, KLIKNIJ PLOX

Żeby zachęcić Was chociaż do plusowania tego wpisu organizuję #rozdajo
Dla jednego szczęśliwca przygotowałam lamkowy termofor w sam raz na nadchodzący chłodek.
Do kompletu jeden z moich ulubionych sosów 0 kalorii który można dodać do owoców, lodów, do kawy albo lać prosto w paszczę :3 (smak można zmienić, jak ktoś nie lubi takich szaleństw).

TAK WIĘC PLUŚNIEM BO UŚPIEM, BO ROZDAJO

A teraz o co chodzi, jeżeli ktoś nie wiem kim są Benki:

Fundacja Bernardyn znajduje się w Anielinie w województwie łódzkim. Jest to takie miejsce, w którym olbrzymi psi seniorzy mogą liczyć na godną starość.
Jest to swojego rodzaju hospicjum dla psów. Zdecydowana większość z tych zwierząt już nigdy nie znajdzie domu. Aktualnie mają pod opieką 130 psów oraz 10 koni.
Pod swoje skrzydła biorą psy przede wszystkim stare, chore, kalekie, z problemami psychicznymi, niechciane przez nikogo - innymi słowy przypadki beznadziejne. Nierzadko zabierane są ze schronisk rozsianych po całej Polsce.

Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej, utrzymuje się tylko i wyłącznie dzięki darowiznom oraz dzięki prywatnym pieniądzom założycieli. Dlatego też często brakuje pieniędzy.

Jeśli ktoś nie przepada za wysyłaniem pieniędzy (chociaż Fundacja rozlicza się regularnie ze wszystkiego przedstawiając faktury zakupu, wszystko to dostępne jest na ich stronie do której link podam niżej).
to istnieje lista produktów zawsze potrzebnych, które można wysłać lub przywieźć bezpośrednio na miejsce:

CIĄGŁA LISTA POTRZEB:

- każda ilość suchej karmy BRIT ADULT lub BRIT ADULT LARGE. w tej chwili psy zjadają ponad 600 kg. Zagłodzony bernardyn zje dziennie ok. 1,5 kg suchej karmy i 5-8 l. gotowanego, gęstego makaronu, ryżu z mięsem i warzywami.
- Maślanka, jajka i tłuczone skorupki kurzych jajek (najlepiej utarte np. w moździerzu)
- każde ilości makaronu, ryżu, suszonych warzyw, suszonych ryb, oleju słonecznikowego.
- koce, kołdry, plastikowe legowiska
- budy XXL i XL
- materace, sienniki, koce, ręczniki (mogą być używane, niepotrzebne),
- legowiska dla zwierząt,
- plastikowe lub metalowe miski, służące do podawania posiłków i wody zwierzętom,
- słoma,
- owies, siano dla koni,
- siatka ogrodzeniowa,
- obroże, smycze,
- gaza, środki opatrunkowe, bandaże, rivanol, octenisept, środki do pielęgnacji uszu.

Mirabelki i Mireczki, wierzę w Wasze dobre serca. Już wielokrotnie pokazaliście, że Benki mogą na Was liczyć. Wyrzućmy ten wpis w gorące.
Dziękuję za uwagę!

Strona Fundacji, można tutaj przelać grosz bezpośrednio także za pośrednictwem PayPal

FB Fundacji, warto dać lajka, Pani Ewa przedstawia losy podopiecznych

#pies #psy #zadarmo #pomagajzwykopem #zwierzaczki #smiesznypiesek #zadarmo #lama #jesien #wykopefekt wołam też ludzi obserwujących mój tag #piesekpremier bo wiem że na Was zawsze można liczyć :3
n.....a - TL'DR
Pluśnij i wygraj termofor + sos zero kalorii na pomoc Benkom.

Mir...

źródło: comment_hMBIc5pe9j2bYhNCNMoRE408XicDq5A7.jpg

Pobierz
  • 49
@Nihilnovii: tak, pobierają

Stworzenie i prowadzenie zbiórki jest darmowe. Od każdej otrzymanej przez Ciebie wpłaty potrącamy 5% na promocję serwisu (a więc i samych zbiórek) oraz 2,5% na pokrycie opłat operatorów płatności. Utrzymanie i dalszy rozwój serwisu nie kosztuje Cię nic i jest możliwy dzięki dobrowolnemu wsparciu użytkowników i przyjaciół Pomagam.pl. Nigdy nie obciążamy żadnymi opłatami Twoich darczyńców.