Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki z #lodz szukam swiadkow zdarzenia wymuszenia pierwszenstwa dzisiaj tj. 24.09 okolo godziny 8:30 Olechow przy ul. Zakładowa/Waclawa Wojewodzkiego. Szare Renault Laguna rejestracja EP ***** wymusiło na moim BMW 3 niebieskim (kombi) przez co aby nie doszlo do kolizji odbilem na chodnik uszkadzajac przy tym felge, opone oraz elementy zawieszenia. Wiem, ze wykop to nie idealne miejsce, ale kierowca uciekl, zostal juz namierzony ale nie poczuwa sie do winy. Niestety monitoring niw obejmuje tego miejsca. Pisalem tez na Spotted Lodz ale za nim to wrzuca to juz pewnie umorza sprawa. Dla swiadkow zdarzenia przewidziana nagroda.

#lodz
  • 19
Zawsze myslalem ze eee mnie to nie dotyczy.


@lemansblue: Typowe Polskie myślenie - do czasu :D
Ile chcesz wydać na kamerkę? Z budżetowych to dobry chińczyk GW1H albo z lepszych Viofo A119

Niestety nie pomogę co do zdarzenia. Pozostaje liczyć, że ktoś z jadących w tamtym momencie odnajdzie twój post i nagrał to zdarzenie, tak więc powodzenia i szczęścia w szykaniu dowodu :>
@lemansblue: ja wiem, że BMW to mem. No ale całkiem niedawno byłem świadkiem jak na skrzyżowaniu Franciszkańska-OrganizacjiWIN właśnie kierowca tej znanej marki tak perfidnie wymuszał i w rezultacie wymusił - szkoda gadać... Może nie był takim debilem tylko nie znał się na znakach i nie wiedział, że skręcający miał pierwszeństwo...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kapitan-Planeta marka nie ma zadnego znaczenia, kto siedzi za kolkiem. Zwyczajnie na sytuacje zwiazane z BMW bardziej zwracaja ludzie uwage i jest to bardziej pietnowane, bo tak sie przyjelo: oooo bmw ma mysli ze wszystko mu wolno. Gdyby przepisy zlamal dziadek z Hondy Jazz reakcja bylaby zupelnie inna: a zdarza sie, pewnie mu sie spieszy, albo oooo zagapil sie. Jezdze swoim BMW ponad 2 lata i staram sie przestrzegac przepisow i kultury
@lemansblue: wydaję mi się, że marka ma znaczenie... Nie za duże, ale ma. Problem nie tkwi ogólnie w kierowcach BMW. Liczy się nie średnia, ale wartości krańcowe. Wiadomo, że sebiksy i dresoskóry wybierają kompromis pomiędzy ceną a mocą. Czyli wybierają Golfa, niektóre BMW i chyba był jakiś model Opla (na prawdę nie pamiętam który). Reasumując - jeśli widzisz taki samochód prawdopodobieństwo wypadku jest małe, ale jak widzisz wypadek to prawdopodobieństwo takiego
@lemansblue: już wiem!! Opel Calibra


To stereotypy. Calibry to nie widziałem juz chyba ze 3 lata na drogach. Wszystkie wiginely, pewnie razem z sebiksami...
Prawdopodobienstwo wypadku w kazdej marce jest identyczne, za to ucieczka z miejsca zdarzenia to jest totalne frajerstwo.
@lemansblue hmm widziałem podobne zdarzenie ale przy biedrze, więc nie z Tobą, ale nie zdążyłem zrobić zdjęcia, więc nie pomogę. Ale jak zobaczę gdzieś typa to podeślę blachy. Btw jeśli to ten to mało co w nas nie przywalił. Niebieski albo szary jakiś?
Omijał na zakładowej na pełnej k.... #!$%@? :P
@lemansblue no. Fakt to było przy wojewódzkiego, przy przejściu przy lotosie. Szedłem z żoną i ktoś nas przepuścił a inny pajac w kierunku centrum oczywiście nie patrzył, i prawie nas zdmuchnęło. Jechał w kierunku przybysza, właśnie coś koło 8.nie zwróciłem specjalnej uwagi, tylko cofnąłem żonę, ale kolor może się zgadzać