Wpis z mikrobloga

@wyrwishmat rozumiem, dzięki! Mam jeszcze pytanie: dookoła mojego miasta poruszają się jednostki wojowników innych mocarstw, jest się czym przejmować? Masz może jakieś takie generalne protipy co do gry? :)
@GetRekt: tak jest sie czym przejmowac gdyz znaja Twoja lokalizacje, tak samo z barbarzyncami czesto u granic zobaczysz zwiadowce barb i wykrzyknik nad nim to znaczy ze on zna Twoja lokacje i bedzie wracal do obozu barb i jak dotrze to zwala Ci sie w tamto miejsce.
grales w poprzednie wersje?
@technocratus nie, to moja pierwsza przygoda z cywilizacją :) Na razie gram sobie na komputer, parę obozów barbarzyńców już zniszczyłem. Ogólnie dookoła mnie dość dużo się dzieje, wypowiadają sobie wojny, biją się, nie zawsze nadążam za wszystkim :P
@GetRekt: civ 6 jest fajna z tym nowym dodatkiem gdzie sie ma gubernatorow, ogolnie rozbudowana gierka, idealna na dlugie jesienne wieczory, jak sie podszkolisz to probuj multi - sporo ludzi gra jak na gre strategiczna.
musisz dobrze poczytac na ten temat bo jest tam sporo mozliwosci i mozna rozne taktyki obierac.