Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

Czołg superciężki właściwie, w każdym razie tak wygląda sylwetka naturala który skupia się tylko i wyłącznie na budowie siły. Jak już nie raz mówiłem, sylwetka jest tylko efektem ubocznym pogoni za ciężarami.

Łapa 56cm, przedramie 47cm, obwód barków na luzie 165cm, na płaskiej 210kg+, wszystko zbudowane naturalnie bez jakiegokolwiek dopingu, żadnych SAA, sarmów, ph i innych rodzai dopingu. Jedynie żarcie + alkohol, takie są fakty.

W każdym razie progres idzie cały czas jak burza, z tygodnia na tydzień siła rośnie, a co za tym idzie puchnę coraz bardziej :) A tak naprawdę dopiero się rozkręcam :D

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

...

źródło: comment_kt3OftBUU0oGhTKXtd3tuPEQVhW4ppzM.jpg

Pobierz
  • 327
Nie pedałuje ale jak już miałbym wybrac swój wygląd


@NickciN: naucz ty się czytać, typ pisze że obchodzi go tylko i wyłącznie budowanie siły, a ty coś bredzisz o sylwetce. Popatrz na strongmenów, wszyscy wyglądają jakby ich bąk ugryzł - ale nie zbudujesz konkretnej siły, bez odpowiedniej masy, tym bardziej bez wspomagania.

@IntruderXXL: uważaj, bo jeszcze trochę i przez drzwi będziesz wchodził bokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°