Wpis z mikrobloga

Mój ojciec mnie dzisiaj powalił na łopatki XD Jeteśmy #bekaztransa, ja prowadzę firmę, a on jest jednym z kierowców. Spedycja dla której realizuję transport zażyczyła sobie, żeby użył wydanej przez nich aplikacji do trackingu ładunku, mimo że mam swoje GPS-y w autach. Już czułem nadchodzące problemy, bo ojciec jest 50+ i z komputerami nie ma za wiele wspólnego. Na szczęście jakoś przekopał się przez ustawienia sklepu google play, ściągnął apkę i miał się zalogować. Nie wiedział jak mi dokładnie opisać to, co widzi na ekranie, żebym mu pomógł, więc po chwili przysłał mi zrzut ekranu by Andrzej XD (picrel)
#rodzice #logikaniebieskichpaskow #niewiemjaktootagowac
źródło: comment_sosRMwC0rB9guKLqJMT2ndlZKHsqIA0H.jpg
  • 19
@i-kamieni-kupa tak "norma spalania" jezdzilem na linii i tam sie sprawdzalo. Jedno auto mialo palic np 32 a to co kierowcy wyszlo mniej musial spuscic by poprzedni kierowca nie mial problemow. Nie popieram tego ale tak to mniej wiecej dziala w #bekaztransa
Przychodzi mlody kierowca i robi norme lepsza niz dziad 50+
Szef kiedys kierowcom powiedzial ze maja nauczyc sie jesc mala lyzka. W tym sensie ze dopoki kradna do pewnego limitu,
@JudzinStouner: wymagania "spedycji" (bo to raczej pseudospedycje), są doprawdy zadziwiające...
fotki, skany, telefony, przesyłanie zdjęć tylko w odpowiednim formacie i na odpowiedni adres email, inne dane do faktury inne dane do wysyłki faktury, jak gdzieś sie pomylisz to 20-40% frachtu, albo i 200% jak mają kaprys itp.

To jest transport, czy cyrk?

Sam miałem niezłą rozkminę, jak pojechałem rozładować auto na duże centrum logistyczne - pani z okienka siedziała tam chyba