Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Kupował ktoś swojej dziewczynie prezent na 18 urodziny? Ile wydaliście? Mój znajomy dał z 800 zł za biżuterię. Jak dla mnie to gruba przesada. Moja też ma lada moment i nie wiem :/ Tyle pieniędzy nie dam na pewno bo muszę jeszcze samochód kupić i zwyczajnie nie mogę sobie pozwolić żeby tak szastać pieniędzmi. Zbyt samolubny jestem? Tyle się wydaje na prezenty?

Pytanie też do #rozowepaski co uważają

#zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma co przesadzać. To nie żona, tylko dziewczyna, która teraz jest, a zaraz może nie być. Daj standardowy prezent, jak masz ochotę to zabierz na kolację i styknie. Jak będzie się purtać, to powiesz jej, że 18-stka jest symbolem dojrzałości, a purtanie się o prezenty pokazuje, że jeszcze nie dojrzała, więc nie ma czego świętować ;)

@AnonimoweMirkoWyznania Kup coś małego i skromnego, coś takiego od siebie ale dla was. Ja kupiłem mojej książkę (bo lubi czytać) i każdą stronę odprawiłem jakimś swoim komentarzem. Nie uważam tego za mistrzostwo, ale do teraz wspomina ten prezent jak się widzimy. Jeśli doceni coś skromnego, to dobrze, jak nie to wpakowałeś się w zły związek :P
@AnonimoweMirkoWyznania: prezenty się daje za tyle na ile uważasz że jest okej i na ile cię stać

wolałbym prezent za 50 złotych od kogoś kto tyle zarabia w 15 minut, niż prezent na dwa kredyty od kogoś kto żyje za 1600 złotych/msc, bo wiem, że nie będę w żaden sposób zobowiązany do dania czegoś podobnego takiej osobie

jak kogoś stać na przezenty za 800 złotych = proszę bardzo
ale jak ktoś
@AnonimoweMirkoWyznania: na swoją osiemnastkę dostałam prezent za 200-300 zł (na oko) i mi było głupio, że chłopak tyle na mnie wydał. Inna sprawa, że skoro ty już miałeś niedawno osiemnastkę, to możesz jej dać prezent za podobną kwotę, za jaką sam od niej dostałeś