Wpis z mikrobloga

Beka z podludzi używających tylko #netflix, normalny, cywilizowany człowiek, interesujący sie kinem, przegląda wszystkie scenowe relki i sciąga filmy z torrentów, aby nie omineło go nic interesującego, np. ja dzis sciagam Sicario 2. Macie to na #netflix? Nie ma i nigdy nie bedzie.
Zamiast ogladac jakiś fajans na tym netfliksie to sobie sciagnijcie dobry #sundance, albo #kinoazja , ech

#filmy #oswiadczenie #mowiejakjest
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@daeun: nie tylko na netflixie można oglądać. Mimo to wszystkie tego typu platformy to "wypożyczalnie" z filmami, a ty pobierając z torrentów, nieważne jakie miałbyś moralne podstawy, po prostu kradniesz. Nie mam cię na celu atakować btw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@daeun Ogólny wniosek z tych badań był taki, że użytkownik pobierający nielegalnie własność intelektualną (filmy/gry) gdy zaznajomi się z jakąś serią/treścią, po pewnym czasie gdy go na to stać lub gdy zrozumie, że jest to czyjas własność jest skłonny do "przejścia" na produkty oryginalne, czyli na uczciwy zakup czego i Tobie życzę
via Android
  • 0
@bondziorno lol, nie o tym mowa, stac mnie, na netflix, stac mnie nashowmax, itunes i hbo, i nawet bilety do kina.

Beka z ludzi uzalezniajacych to co zobaczą w życiu, od jednej platformy.
via Android
  • 0
@bondziorno no i co teraz? Musze oplacac teraz 5 serwisow żeby wszystko obejrzec? A gdzie napisy polskie,gdzie filmy polskie? Gdzie produkcje disney pixar? I innych wielkich wytwórni? No własnie, dlatego lepiej zassac sobie torrent w 720p niz sie #!$%@? z tymi streamami, których jakosc jest słaba, mi np te hd w netfliksie w ogole nie odpowiada, oszukane jest.
@daeun
Musze oplacac teraz 5 serwisow żeby wszystko obejrzec?

Nie no skandal :) Generalnie tak to w życiu jest, że czasem trzeba zapłacić. Też bym wolał jakby była jedna platforma z wszystkimi filmami nawet droższa niż wszystkie razem ale dobrze wiemy, że wytwórnie na to nie pójdą.

A gdzie napisy polskie,
Nie wiem dokładnie, ale mysle, że polskie platformy streamingowe oferują filmy w języku polskim, ale to jakiś argument.

gdzie filmy polskie?
no i co teraz? Musze oplacac teraz 5 serwisow żeby wszystko obejrzec? A gdzie napisy polskie,gdzie filmy polskie? Gdzie produkcje disney pixar? I innych wielkich wytwórni? No własnie, dlatego lepiej zassac sobie torrent w 720p niz sie #!$%@? z tymi streamami, których jakosc jest słaba, mi np te hd w netfliksie w ogole nie odpowiada, oszukane jest.


@daeun: To może porównaj sobie takiego Netfliksa do wypożyczalni VoD albo kupowania BluRayów, a
via Android
  • 0
@poprostumort filmy nie powstają aby na nich zarabiać, tylko aby o nich mówiono, wołałbys sprzedać 5 egzemplarzy swojej ksiazki i zarobić 100 złotych czy wrzucić ją za free i przeczytałoby ją 1000 osób, po czym dyskutowali by o niej na forach, youtubie itd? Tak, piractwo to element popkultury, gdyby nie one to i netflixa byście nie znali, taka prawda :)
via Android
  • 0
@bondziorno co masz do polskich filmów? Jawszystko oglądam, a z ciebie widze kompleksy wychodzą , no tak, netfliks taki amerykanski, modny, na pewno dobre filmy xD
filmy nie powstają aby na nich zarabiać, tylko aby o nich mówiono, wołałbys sprzedać 5 egzemplarzy swojej ksiazki i zarobić 100 złotych czy wrzucić ją za free i przeczytałoby ją 1000 osób, po czym dyskutowali by o niej na forach, youtubie itd?


@daeun: A rozumiem filmy i książki powstają za pieniądze dobrej wróżki, albo hajs z komunii zainwestowany w obligacje? Jako autor wolałbym, żeby moją książkę ktoś kupił, a film obejrzał