Wpis z mikrobloga

@kronikarz91: @salmonistasty: @karololo: @pierozkowyviking Myślę że na miejscu możemy zdecydować w co zagramy, ja mam tabu, Karty przeciwko ludzkości, jengę, IT startup to mogę ze sobą zabrać. Na miejscu jest bardzo duży wybór, tylko tam się płaci za wypożyczenie z 5 zł od gry i coś w zastaw trzeba dać o ile dobrze pamiętam. Zachęcam by każdy wziął też ze sobą jakieś gry jeśli ma :) Pasuje wam godzina
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@temokkor: pasuje i 16 i 18, na 21 chcialbym sie ruszyc na koncert wiec jak ktos bedzie mial dosyc planszowek to zapraszam po. Co do samych gier niestety nic nie mam w Wawie, tylko prosze, zagrajmy w cos bardziej skomplikowanego niz dixit ;d

Nie potrzebujemy dodatkowo rezerwacji stolika? Bo jak sobota to moze sie okazac, ze wszystko bedzie zajete.
  • Odpowiedz
Nie potrzebujemy dodatkowo rezerwacji stolika? Bo jak sobota to moze sie okazac, ze wszystko bedzie zajete.


@kronikarz91: Słuszna uwaga, na ich fanpage na fb jest napisane że rezerwacja nie jest wymagana, aczkolwiek mogę zarezerwować jak już ustalimy godzinę.
  • Odpowiedz