Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem ludzi którzy kupują odzież czy buty przez internet i za chwile sprzedają pisząc w ogłoszeniu że okazało się to za małe czy za duże i jest w idealnym stanie raz zalozone czy wgl w pudełku zajebisty stan igły, ludzie jest coś takiego jak wymiana na większe/mniejsze rozmiary, sam nie raz tak robiłem i bez problemu mi zamieniali, trzeba tylko pokryć koszty wysyłki kilkanaście zł, to jak kupujesz buty za 500+ zł to koszt wysyłki wydaje się śmieszny za fajne buty czy ciuch, czy jesteście takimi dzbanami że nie potraficie ogarnąć takich spraw czy o co chodzi? #olx #allegro #bekazpodludzi #modameska #modadamska #heheszki
  • 11
@atrax15: czasem przy użytkowaniu może wyjść że komuś coś nie pasuje. np. się za bardzo gniecie dla kogoś lub przyciąga paprochy, obciera w newralgicznych miejscach mimo dobrego rozmiaru itp. a tego czasem nie jesteś w stanie zauważyć przy przymiarce. nie napiszą prawdy tj. wad, bo to przekreśliłoby łatwość sprzedaży. a ponieważ używali przedmiotu to zwrot nie wchodzi w grę.
tak przynajmniej to rozumiem, sam mam nawet taki przypadek z jednymi trampkami