Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki macie stosunek do zdjęć ex waszych obecnych partnerów/partnerek? Obojętny, każecie je usunąć czy co? Mam na myśli 3 typy zdjęć:

1) wasza miłość ze swoim/swoją ex i reszta ich znajomych na jakiejś wycieczce (grupowa fota)
2) wspólne zdjęcie na którym jest tylko wasz partner/partnerka i ich poprzednia miłość (takie we dwójkę)
3) fotka tylko z ich poprzednim wybrankiem/wybranką

Ciekaw jestem waszych opinii ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #milosc #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: co było a nie jest nie pisze się w rejestr... na uj to trzymać, wy sobie siadacie z wódeczką po nocach i wspominacie dobre czasy patrząc na te zdjęcia XD? Albo "dobre wspomnienia"? Karawana jedzie dalej, trzeba się skupiać na tworzeniu nowych dobrych wspomnień, a nie kisić te stare z osobami, które już nie są częścią naszego życia. Po prostu... PO CO? Zdjęcia prezentów z komunii też trzymacie, bo wspomnienia?
@mPussy mam nieodparte wrażenie, że w tym poście między innymi o zazdrość chodzi XD i z całego serduszka ci życzę, żebyś nigdy takiej zazdrości nie doświadczyła u siebie ani u drugiej strony, bo owszem, bez sensu, ale ludzie tak mają