Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo: Gra będzie poważniejsza z lekkimi wątkami humorystycznymi. Będzie główny wątek fabularny i wiele pobocznych. Rozgrywka będzie opierać się na wyborach i taktyce strategicznej. Główne funkcjonalności które przewiduję to dialogi z bohaterami, mapa strategiczna, karcianka, pisanie twittów, przemów itp. Ogólnie wiele rzeczy przy których możemy podejmować decyzje, które będą miały wpływ na stan państwa i świata.
@TymRazemNieBedeBordo: Reigns jest mi znane i lubię czasem pograć. Przy dokonywaniu wyborów mechanika w grze będzie podobna, tylko będziemy operować na większej ilości wskaźników i możliwości wyborów.

@Cisiur: Jak będę przeprowadzać alpha, albo beta testy to wtedy mogę Ci podesłać grę do przetestowania, ale z tym jeszcze zejdzie.

@a_sram: W natłoku gier ostatnio ciężko się przebić na Steam, ale kto nie próbuje temu na pewno się nie uda.
@m4g33k: Po przygotowaniu tej gry na PC niepotrzebny byłby, aż tak ogromny nakład pracy, żeby przeportować grę na maka, więc jest to możliwe. Zrobię tak jeśli pojawi się więcej zainteresowanych makiem. Decyzję podejmę bliżej premiery.
@fraciu: Jasne. Zawołam do testów ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Desxon: Myślę że dałbym radę zrobić VR. Pojawiły się już wcześniej takie głosy, że VR pasowałby do tej gry. Jeśli wersja PC wypali to bardzo możliwe że pojawi się i taka wersja.