Wpis z mikrobloga

Witam. Mam dość poważny problem, mianowicie coś w moim mieszkaniu straszy..
Wczoraj coś mnie obudziło o 3 w nocy, gdy otworzyłem oczy zobaczyłem jak szafka się sama otwiera i zamyka i tak z 6 razy, kiedy spojrzałem na przyotwarta szafę z drugiej strony pokoju nagle z wielkim hukiem szafka się zamknęła, nie wydawało mi sie to.. Druga sytuacja, tydzień temu kubek stał na prostym stole, oglądam film z małżonką i nagle kubek zlatuje na dywan, najlepsze to że zleciał około metra dalej od stołu, jak by ktoś go zrzucił.. Hmm co mam robić, jak z tym czymś walczyć?
#duchy #strasznehistorie #paranormalne #pomocy #polska
  • 26
@Wasz_Jezus: u mnie to samo. stuki, puki, dziwne odgłosy.
mieszkam w domu, w którym zamordowano kilka osób.
tzn. w okolicach wojny ruscy zabili dwóch wujków i prababcie właściciela.
ojciec właściciela zmarł w pobliżu domu.
i co?
trzeba nauczyć się z nimi żyć i ich szanować.
po pierwsze to okaż szacunek ich miejscu przebywania.
już niebawem słowiańskie święto zmarłych, więc będę miał okazję przyrządzić bezmięsny rytualny obiat.
tak, obiaT.

ale to mogą
@drlect3r w sumie nigdy nie miałem tego typu podobnych rzeczy, nie sądzę że to bliscy, czuję mega strach, jakby się bawili ze mną, odwracam wzrok a nagle szafka się otwiera lub zamyka.. Czuję się coraz gorzej, kiedy przychodzę to myślę tylko nad tym jak wyjść z tego domu bo myślę że teraz w tym momencie mnie obserwują. Podziwiam Cię, nie wiem jak można żyć z duchami, to trudne, trudne je zrozumieć.
@Wasz_Jezus trudno, ale trzeba się zebrać w sobie.
Teraz już potrafię pójść do łazienki w nocy, która jest na drugim koncu korytarza, a kiedyś się bałem lub czekałem do świtu.
Nadal są lepsze i gorsze dni.
Dzisiaj jest gorszy, wszystko chrupie i pyka.
Często jest tak, że to zwykła praca materiału, ale juz poznałem ten dom na tyle, aby wiedzieć o co chodzi.
Mialem kilka przygód ze zmarłymi.
W tym domu czuję
@Wasz_Jezus: bo najwięcej robi własna psychika.

a jakie masz sny?
one duże mówią o tzw. duchach.

nie odpowiedziałeś na żadne pytanie.

jesli nawiedzenia zniknęły to tylko na chwilę/jakiś czas.
żyj sobie spokojnie, ale gdy leki wrócą to odezwij się do mnie.
ale najpierw odpowiedz na powyższe pytania, żebym mógł Ci pomóc w tym czasie, kiedy nie odczuwasz lęków.
@drlect3r sny hmm, mam ale wgl nie związane z duchami. Snily mi się ostatnio węże, że wchodzą do lozka a ja nie umiem ich odgonic, taki dziwny sen jaki pamiętam. Dziś spało się spokojnie nic nie stukalo, ale myślę że to kwestia czasu tak jak mówisz żeby znowu to nawrocilo
@drlect3r dobrze dziekuje Ci za pomoc, ten sennik bardzo interesujący przeczytałem wszystko o wężach. Ostatnio spotkalem cyganke z którą się poklocilem, coś tam mówiła w swoim języku ale nie sądzę że rzuciła jakiś czar że coś będzie mnie prześladowac. No mimo to dzięki będę uważny