Wpis z mikrobloga

#ksiegowosc #pytaniedoeksperta #koszty #pytanie
Cześć, szukam sobie kosztów i w tej chwili składam komputer do biura, interesuje mnie jedna kwestia związana z kosztami.
Jak wezmę sobie sprzęt o mocnej konfiguracji to czy urzędnik może mi to w jakiś sposób podważyć? Generalnie jakby ktoś się uparł to przecież komputer za 1k wystarczy, chciałbym jednak zainwestować w coś lepszego, nie chce jednak później mieć problemu i tłumaczyć się dlaczego kupiłem np. kartę graficzną za 2k do komputera biurowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
Możesz kupić wszystko, tylko musisz to sensownie uzasadnić. Nikt na pewno nie będzie wnikał co to za komputer. Po prostu taki chciałeś kupić bo powiedziano ci ze jest dobry i tyle. Nie musisz być ekspertem w każdej dziedzinie. Równie dobrze mogliby powiedzieć ze możesz jeździć ladą a nie mercem, albo wynajmować na biuro piwnice bo tez się da tam pracować. To twoje pieniądze i ty je wydajesz. Jeśli tylko komputer na prawdę
Wszystko jasne, dziękuję uprzejmie za rady, ostatnio wziąłem sobie tableta i kończą mi się powoli pomysły co do kosztów, które warto byłoby mieć, towarem nie chce się załadować bo niedługo koniec roku.
Pozdrawiam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)