Wpis z mikrobloga

Trafiam dzisiaj w podpowiedziach na recenzję filmu "Kler" od Langusta na Palmie(od 7:27 dla ciekawych) - ksiądz sam twierdzi, że film jest całkiem dobry i wywołuje pewne przemyślenia, podszedł do tematu obiektywnie moim zdaniem. Wchodzę więc w komentarze, a tam fala hipokryzji i #!$%@?(od razu dodam, że pewne podsumowania będą "przeklejone" bo w podobnym tonie odpisałem ich autorom):

Ja czekam aż znajdzie się jakiś odważny by podobny film nakręcić ale o islamie. Kościół katolicki to łatwo oblewać błotem...

Oczywiście, bo to muzułmanie w naszym kraju gwałcą dzieci, a nie księża, a to oblewanie błotem to pewnie fikcja wymyślona przez Smarzowskiego, a nie fakty. Posprzątamy burdel na naszym podwórku to się weźmiemy za obce.

Najwięcej o księżach i wewnętrznych sprawach kościoła wiedzą Ci, którzy do niego nie chodzą i są zadeklarowanymi ateistami albo wręcz otwarcie mówią o wrogości wobec kościoła; należy ich wysłuchać cierpliwie, ale my przecież swoje wiemy ;) Pozdrawiam!


Oczywiście, bo na mszy w niedzielę to rozważacie wszelkie problemy kościoła od pomysłów na walkę z głodem w Afryce po możliwe sposoby na pozbycie się pedofilów z kościoła i masę innych problemów jakie gnębią kościół od środka. Rzeczywistość: spowiedź, msza, kasa na ofiarę i #!$%@?ć do domu. Zdrowaśka powtórzona tak bezmyślnie, że w kościele "miłuj", a po wyjściu z kościoła napluje sąsiadowi w twarz bo ma lepszy samochód albo okazał się gejem.

Ja tam w ogóle nie idę na ten film. Ludzie się z choinki urwali? Nie wiedzieli wcześniej, że takie rzeczy się dzieją? Wielkie mi odkrycie i temat na film. Jak ktoś ma swój rozum, to wie co jest najważniejsze i po co chodzi do kościoła...


Film Psy to ja nie wiem za co do dzisiaj ma takie dobre opinie, no przecież każdy żył w tym systemie, ta patologia przejścia byłych UB do policji, machloje itd. to była codzienność w tych latach więc po co film o tym kręcić? W ogóle po #!$%@? chodzić do kina jak wszystko było?

Kiedy widzę psa robiącego kupę, odwracam się. Tym sposobem nie widziałem ani filmu ani trailera :) Temat #czarna mafia# księża pedofile#Rydzyk - ekscytowanie się tym to już trochę obciach. To jak memy o kocie prezesa, albo o Tusku. Ile można męczyć bułę.


No i mamy odpowiedź skąd przyzwolenie na pedofilię w kościele. Komentarz mistrzostwo, pokazujący schemat myślenia. Jak mordują, gwałcą albo kradną to rozwiązaniem jest pomoc? Nie! Najlepiej odwrócić głowę. Ekscytowanie się tematem to "obciach" - ciekaw jestem czy powiedziałby to ofiarom prosto w oczy? Zostałeś zgwałcony przez księdza? Przestań już, to obciach...

Teraz niech ktoś mi powie jak ma się coś zmienić w tym kraju?
Mógłbym pewnie jeszcze wiele takich kwiatków znaleźć, ale jak czytam ten wylew hipokryzji i ignorancji to brak mi słów. Ta instytucja i ludzie do niej przynależący to patologia, której koniecznie trzeba się pozbyć i wyeliminować, zresztą jak każdej religii. Otworzę szampana gdy w Polsce nastanie moment wyprzedaży kościołów niczym we Francji czy innych krajach zachodu, gdy ten ciemnogród zacznie się wycofywać z naszego kraju.

#bekazkatoli #bekazpodludzi #rakcontent #oswiadczenie
X.....s - Trafiam dzisiaj w podpowiedziach na recenzję filmu "Kler" od Langusta na Pa...
  • 2