Wpis z mikrobloga

Z cyklu: kiedy różowe paski grają w gry. Tak mnie jakoś naszło po latach na #tibia i pokazałem żonie (nigdy tibii na oczy nie widziała), o dziwo nie zniechęciła się i z moją małą pomocą ogarnęła sterowanie i wyszła z Dawnportu. Potem grała sama, co robiła? "Sprzątała" las nad Carlin i zbierała borówki <3 typowe "expienie" i ogólnie walki ją nudzą :D ale najlepsze jest to że w tym lesie znalazła schowane pod śmieciami jakieś ametysty warte łącznie 15k. Serio taka inflacja teraz jest, że ludzie nie mają co z kasą robić?
  • 6
@Perkele93: a ile to jest "jak lodu"? I jak w ogóle odbywa się ten proceder? Bezpośrednio można kupić GP przez te tibia coins, czy pół-legalnie poza grą od graczy?
@KorniShawn: @Perkele93: Milion monet za dyszkę, nieźle. Ale kto jest skłonny kupywać tibia coinsy na markecie za GP? Ludzie bez PACCa? Czy high-levele którzy mają z huntów kasy jak lodu? Bo ci drudzy zapewne sami mają PACCa więc kasy na grę nie żałują, więc i coinsy za realną gotówkę są też w stanie sobie zapewnić. Chyba że od pewnego poziomu nie da się mieć np. lepszego EQ, i nie ma