Wpis z mikrobloga

@Iliilllillilillili: @absztyfikantka: @agafiia:

Wnioski i teza wzieły się stąd, że będą pół roku na tych apkach miałem około (niecałe) 90% polubień od kobiet, które były ode mnie maksymalnie dwa lata młodsze lub w moim wieku lub starsze po prostu. Rozmawiałem ze znajomymi ostatnio, którzy w opisach na tych apkach na swoich profilach nie informowali o tym w jakim wieku kobiet szukają i również mają podobne odczucia co do swoich
@wujekZlo:

No ale nawet jak już szukają to szukają wśród rówieśników, a nie wśród starszych od siebie, aby to miało sens.

Dlaczego tak jest ? Otagowałem by głównie kobiety odpowiedziały mi, czy one między sobą nie rozmawiają zupełnie o tym jak budować związki ? Jakie małżeństwa mają się lepiej ? Jak unikać wtop ?
@Canova:

Na tej apce są ludzie w różnym wieku, od 18 do ponad 50 lat. I nie zrozumiałeś mojego wywodu. Kobiety lajkują rówieśników, co jest po prostu dziwne i wręcz nierozsądne z ich strony. I to nie są 18 latki, ale 30 latki, które tak robią.
"@Canova:

Kobiety lajkują rówieśników, co jest po prostu dziwne i wręcz nierozsądne z ich strony. I to nie są 18 latki, ale 30 latki, które tak robią."

@Gosc321: co tu się #!$%@?ło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@wrzucambolubie To po co się odzywasz ? Wiem, ale nie powiem bo nie zrozumiesz, hehe, ale głupek, bosh jaka jestem mondra, hehe, nasram w komentarzu zeby podziwiali jakam mondra...hehe

Taki poziom wyczytałem z Twojego wpisu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Gosc321: odzywam się, bo mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo kisnę z takich hehe mądrych którzy pozjadali wszystkie rozumy tego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja z Twojego wyczytałam brak logiki i nieznajomość realiów ʕʔ
@Gosc321: dobrze, w sumie idźmy ad rem, bo będziesz się dalej zabawnie wysilać, żeby mnie urazić jakimiś quasi-obraźliwymi tekstami, co się nie uda ( ͡° ͜ʖ ͡°) interesuje mnie, co trzeba mieć w głowie żeby założyć, że nierozsądne jest, iż 30latki lajkują rówieśników?
No troll jak nic, boję się że wzięłam zarzutge, no ale nic, jak mówi Szaranowicz - popatrzmy, biere popcorn i czekam aż odpiszesz ʕ