Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że wypok to raczej słabe miejsce na takie pytania, ale liczę na podrzucenie jakiejś sugestii.

Otóż od 3-4 miesięcy zacząłem czuć ból (jakby kłucie, mocno punktowe)w połowie klatki piersiowej po lewej stronie. Ból pojawia się w totalnie losowych momentach, najczęściej pod wieczór, średnio raz na 3-4 dni. Rok temu miałem robione echo serca, w międzyczasie jeszcze wleciało 3x EKG z innych przyczyn. Krew praktycznie perfekcyjna, cholesterol poniżej normy, ciśnienie w normie, z kawą nie przesadzam, prowadzę aktywny tryb życia ze zdrową dietą (siłownia). Szukać nadal czegoś w sercu, albo próbować czegoś innego? Co jeszcze mógłbym zrobić w kierunku serca?

Nie szukam diagnostyki przez neta na mirko, liczę tylko na jakieś sugestie, w kierunku których mógłbym robić dalszą diagnostykę.

#medycyna#zdrowie#dieta#mirkokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
OP: @Wina_Segmentacji: problem ze zgagą pojawia się u mnie tylko po wódce, a piję naprawdę rzadko. Wtedy dosłownie czuje, że wypala mi przełyk (i to nie od alkoholu).

@impresija: @ciastko_z_kremem: @hipotrofia: @Virgilio: nie zdziwiłbym się, gdyby rzeczywiście chodziło o kręgosłup, bo długo prowadziłem siedzący tryb życia. Ćwiczę na siłowni, więc jest szansa, że jeszcze mi się poprawi.

Z tą trzustką mnie zaciekawiłeś, bada się ją przez
@AnonimoweMirkoWyznania: ostatnio miałam szkolenie i pani fizjoterapeutka opowiadała, że ma dużo takich przypadków, że młodzi ludzie do niej trafiają i najpierw myślą, że mają coś z sercem a to po prostu mięśnie piersiowe są ciągle ściśnięte jak się siedzi dużo przy kompie i garbi. I trzeba się prostować i robić ćwiczenia