Wpis z mikrobloga

@simperium: Ostatnio w #torun była afera bo gość ustał jakąś luksusową bryką poziomo na 2 miejscach pod jakąś galerią. W sumie to serio się nie dziwię, ludzie mają #!$%@? na czyjeś auta, bo większość jeździ czymś do 10-20k i nie dba o nic, zwłaszcza o czyjeś. Sam byłem świadkiem jak ktoś ustał, otworzył tak drzwi, że aż w drugim aucie się alarm załączył, a on szybko do samochodu i #!$%@?ł
@tomek860827: #!$%@?ć go za takie parkowanie. Tłumaczenie ze ktoś mógł go #!$%@?ąć drzwiami jest tak z dupy, ze szok. Równie dobrze ktoś mógłby w niego #!$%@?ć przejeżdżając, prawdopodobieństwo podobne.
@bones1909: zwracam uwagę, bo sam parkuje w 90% na galeryjnych parkingach, gdzie miejsca są najwęższe. Uwierz mi ze każdy będzie uważał żeby nie #!$%@? drzwiami takiego lambo.
Uwierz mi ze każdy będzie uważał żeby nie #!$%@? drzwiami takiego lambo.


@MZ23: W tym jest dużo prawdy, ale pamiętaj o tych których dupa piecze i zrobią wszystko żeby je #!$%@?ąć niezauważenie, bo i tak go stać żeby sobie naprawił, a pewnie to złodziej.
gość ustał jakąś luksusową bryką poziomo na 2 miejscach pod jakąś galerią

@Need: bo tylko baran jedzie do galerii wielką bryką. Trzeba było zaparkować na płatnym i podjechać taksówką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomek860827: na takich miejscach mogą parkować m.in. osoby chore na nowotwory (nie wiem czy w każdym przypadku, ale znam takie osoby) więc możliwe ze on tam może parkować.

Poza tym ostatnio widziałem na Chłodnej w Wawie na miejscu dla inwalidów nową Panamere GTS z legitymacja xd