Wpis z mikrobloga

@RebeliantT-1000: ale na co dowód? żadne prawo nie leży po twojej stronie, to że twój pracodawca źle argumentuje to nie oznacza że tak jest - masz obowiązek wypełnić okres wypowiedzenia zgodnie z umową jeżeli pracodawca nie wyrazi zgody na rozwiązanie jej za porozumieniem stron. Prawo nie zabrania rozwiązania umowy za porozumieniem stron, ale też nie nakazuje pracodawcy czy pracownikowi się na nie godzić.
@RebeliantT-1000: staty, sama nazwa mówi wszystko : za porozumieniem stron, nie ma porozumienia, #!$%@? w okresie wypowiedzenia.
Zwalniałem się z dnia na dzień, bo znalazłem lepszą robotę, a miałem spoko szefa, który mi problemów nie robił, ale gdyby chciał, to by powiedział takihui i mnie zatrzymał jeszcze miesiąc.
@RebeliantT-1000: jeżeli szukałeś i nie znalazłeś, to lepiej zostań w obecnej pracy. Porozumienie stron to zmiana warunków Joe jednostronnego wypowiedzenia i właśnie przez ten dokument mógłbyś zredukować okres do 0 dni jeżeli tylko zapiszesz to w wypowiedzeniu za porozumieniem stron i osoba uprawniona do podpisania takiego oświadczenia po drugiej stronie je podpisze