Wpis z mikrobloga

Wielokrotnie pisałem, że nigdy nie kupiłbym na #gpw akcji żadnej firmy a to między innymi dlatego.
W sieci #kryptowaluty #bitcoin #btc coś takiego jest niemożliwe. Mam dostęp do swoich pieniędzy zawsze i wszędzie gdzie jest #internet
Takie przypadki będą przyciągać nowych inwestorów do krypto świata.

Miliardy złotych na kontach maklerskich nie do ruszenia. Zawieszonych ponad 70 spółek

Na giełdzie w Warszawie jest kilkaset spółek. Niestety posiadacze akcji kilkudziesięciu z nich mają duży problem. Nie mają dostępu do pieniędzy ulokowanych w akcjach, bo obrót nimi został zawieszony. W tym momencie na kontach maklerskich zamrożonych jest prawie 13 mld zł.
Pobierz p.....4 - Wielokrotnie pisałem, że nigdy nie kupiłbym na #gpw akcji żadnej firmy a to...
źródło: comment_HEPiBz7KnICWpD9YsJPTCvoQpXzap6In.jpg
  • 19
@pawlo74: Zgoda, ale trzeba wykazać się wiedzą wyższą niż większość ludzi. To samo z giełdą, blokowane są najczęściej shit-akcje gównospółek na New Connect. Poza tym akcje też możesz kupić poza giełdą.
Zgoda, ale trzeba wykazać się wiedzą wyższą niż większość ludzi. To samo z giełdą, blokowane są najczęściej shit-akcje gównospółek na New Connect.


@westberlin: wielki minus akcji. Bitcoina może kupić każdy nawet Pani Grażynka. Nie trzeba do tego wiedzy wyższej dzięki temu może kupić go więcej ludzi i nikt nikogo nie dyskryminuje bez względu na wykształcenie czy status społeczny.

Poza tym akcje też możesz kupić poza giełdą.


@westberlin: kupić może i
@pawlo74: Teoretycznie świetnie, ale Pani Grażynka prędzej zostanie naciągnięta na DasCoina niż założy własny portfel. Tak samo w drugą stronę - prędzej kupi obligacje Getback wciskane przez "doradcę" w jej banku niż otworzy konto maklerskie.

Zresztą, o czym my tu piszemy. Ani akcje ani kryptowaluty nie zostały wymyślone do spekulacji, jak ktoś się chce w to bawić to na własne ryzyko. Do tego głupotą jest wchodzić w jeden instrument All In.
@pawlo74: Polski rynek kapitałowy to gówno straszne. Możliwość wtopienia poprzez wałki zarządu jest ogromna. Tam cały czas rządzi WSI.
@westberlin: Nie tylko na NC na głównym parkiecie a nawet na spółkach z W20 czy MW40 takie przekręty były. GPW to spekuła w najgorszym tego słowa znaczeniu. Kultura wypłat dywidend w PL nie istnieje.
Ani akcje ani kryptowaluty nie zostały wymyślone do spekulacji, jak ktoś się chce w to bawić to na własne ryzyko.


@westberlin: wymyślone do tego bądź nie to dyskusyjna sprawa, faktem jest, że to właśnie spekulacja czytaj handel nadaje im wartości. Ludzie je kupują aby odsprzedać drożej co podnosi cenę.
Według mnie akcje i bitcoin powstał w odpowiedzi na inflacyjny pieniądz, który traci na wartości.
Bitcoin jest lepszą wersją pieniądza ponieważ nie
O hui! W takim razie nic tu po mnie, pozdrawiam serdecznie!


@westberlin: co w tym widzisz dziwnego? To mówi nawet guru inwestycji Warren Buffett. Jeżeli dogłębnie znasz rynek i wiesz co robisz dywersyfikacja nie ma sensu. To jest dobre dla mniej zaawansowanych. Posłuchaj.
p.....4 - > O hui! W takim razie nic tu po mnie, pozdrawiam serdecznie!

@westberli...
@westberlin: dlaczego miałbym robić prywatnie? Chcę aby inni też zarabiali szczególnie członkowie mojej rodziny. Od lat tłumaczyłem wszystkim, że powinni zainteresować w bitcoina ale oczywiście ignorowali do teraz, już nie trzeba nikogo przekonywać. Do zrobienia tego wpisu zainspirował mnie jeden z moich braci, który długie lata gra na giełdzie i efektów za bardzo nie widać. Toczyłem z nim wiele debat na temat GPW i bitcoina on dalej nie do końca wie
Zawsze atak, tak jakbyśmy im kłamali na siłę o BTC a jest przeciwnie... :/

dlaczego miałbym robić prywatnie? Chcę aby inni też zarabiali szczególnie członkowie mojej rodziny. Od lat tłumaczyłem wszystkim, że powinni zainteresować w bitcoina ale oczywiście ignorowali do teraz


@pawlo74: Pamiętasz grudzień. Każdy kto wszedł na tag pierwszego dnia, kiedy tylko natrafił na coś o czym myślał inaczej, nie zgadzał się to atak. Nie było nikogo kto by przyszedł
@westberlin: Ja to wam powtarzam od dawna że alty to coś pięknego do scamów, łatwego zarabiania siana na okłamywaniu ludzi i to bez naruszania prawa... No i widać że wy to rozumiecie, bo patrzycie na wszystkich jak na oszustów, którzy wam kłamią i chcą coś wcisnąć bo mają w tym jakiś interes. My nie mamy w tym interesu, przeciwnie, powinno nam zależeć do zniechęcania was. Widać ze jesteś kolejnym typkiem co
cyberpunkbtc - @westberlin: Ja to wam powtarzam od dawna że alty to coś pięknego do s...