Wpis z mikrobloga

BENKI WCIĄŻ W POTRZEBIE

Zbiórka na Benki dalej nie została zakończona a do celu brakuje tylko 2 426 zł.
To już tak blisko...

Dlatego organizuję kolejne #rozdajo
Tym razem niespodziankowa paka słodyczowa!

Osoba wygrana będzie mogła zasugerować co lubi, a ja skomponuję słodką paczkę i wyślę ją do Ciebie.

Zaplusuj i weź udział w losowaniu.
Szczęśliwiec do któreog powędruje słodyczowa paczka zostanie wylosowany za tydzień w niedzielę 14.10.2018

Wszystkich plusujących i czytających ten post serdecznie zachęcam do pomocy i rzucenia Benkom chociaż symbolicznej złotówki.

tutaj -> https://pomagam.pl/gnlbyg05

Dokonałam losowania z wpisu charytatywnego dla Benków.
Niestety mirkorandom nie domógł i musiałam zastosować losowanko tradycyjne (czytaj z zamkniętymi oczami kliknęłam kogoś z listy plusujących) i padło na...

@Arraia !! Gratulacje, zgłoś się do mnie na pw z adresem do wysyłki żebym mogła przesłać fanty (i totka wyślij czy coś :P)

Przy okazji gdyby ktoś wiedział co poszło źle z #mirkorandom to poproszę o radę.

#pomagajzwykopem #wykopdlabenkow #slodycze #wykopefekt
n.....a - BENKI WCIĄŻ W POTRZEBIE

Zbiórka na Benki dalej nie została zakończona a ...

źródło: comment_74XhIlf2X39yjFM9AMcCEh6c8NXqg9ur.jpg

Pobierz
  • 21
Kim są Benki?

Fundacja Bernardyn znajduje się w Anielinie w województwie łódzkim. Jest to takie miejsce, w którym olbrzymi psi seniorzy mogą liczyć na godną starość.
Jest to swojego rodzaju hospicjum dla psów. Zdecydowana większość z tych zwierząt już nigdy nie znajdzie domu. Aktualnie mają pod opieką 130 psów oraz 10 koni.
Pod swoje skrzydła biorą psy przede wszystkim stare, chore, kalekie, z problemami psychicznymi, niechciane przez nikogo - innymi słowy przypadki
@nama: Pierwszy raz słyszę o tej fundacji - parę groszy wysłane, postaram się wspierać co miesiąc. Niech chociaż emeryturę te pieski mają szczęśliwą. ()