Wpis z mikrobloga

W związku z kolejną falą ataku lewicowych trolli spod tagu #neuropa, prawilnie przypominam, że ruchy antyszczepionkowe to wymysł zachodnioeuropejskiego lewactwa, a najmniejszy odsetek odmów szczepień notują systematycznie, najbardziej konserwatywne, głosujące na prawicę województwa. Polska, zaściankowy bastion Europy, również może poszczycić się jednym z najwyższych poziomów wyszczepień. Kościół Katolicki także popiera korzystanie z tej formy profilaktyki. Ruchy antyszczepionkowe to nowoczesne instamamuśki i 'new age', a nie gospodynie domowe z podlaskiej wsi.

Więcej o poziomie wyszczepialności na tle innych krajów UE możecie poczytać tutaj

#4konserwy #szczepienia #stopnop #antyszczepionkowcy #1000urojenlewactwa #bekazneuropy #bekazlewactwa
P.....u - W związku z kolejną falą ataku lewicowych trolli spod tagu #neuropa, prawil...

źródło: comment_lZdzEs3dp7WE76ZVt4eCfB6vIaXDAct6.jpg

Pobierz
  • 12
Czy ty uznałeś wyniki maturalne jako wykładnię inteligencji?


A skąd taki pomysł? Jak to sobie uroiłeś? Natomiast wynik maturalny to jako tako miarodajny wskaźnik poziomu posiadanej wiedzy. Najlepszy jaki można mieć na takiej skali badanych.

Jesteś multi @MagnaPomerania?


Nie. Nie jestem niczyim multi. Tego typa nawet nie kojarzę, szczerze mówiąc

Zarzucisz jakieś źródło?


30 sekund z google. Zmarnowane 30 sekund, bo i tak zaczniesz efekty umniejszać i podważać więc po co
@PiPiPingu: nie wiem czy antyszczepionkowcy to lewacy czy prawacy, bo na szczęście nie mam takich ludzi w kolo siebie. Wiem jedno, jest to #!$%@? banda debili.