Wpis z mikrobloga

Wytlumaczcie mi czy ja cos zle napisalem czy ona taka dziwna...?
Nie chce mi się robic screenów i bawić się w porpawianie więc po prostu oznaczę w ten sposób:
J - ja
R - Różowa

R: I jak przeprowadzka?
J: W wolnej chwili wszystko opowiem :P
R: Heej:)
J: Cześć :) Przeprowadzka juz dawno zrobiona, duzo zamieszania z praca mialem. A co u Ciebie?
R: Lekko wyczerpana xD
J: po czym? :o
R: Mam napiety plan tygodni
J: Czyli malo czasu na przyjemnosci? Znam ten ból....
R: Mało czasu na sen xD
J: az tak? marniutko :(
R: Ni pon-pt praca a pt-niedz szkoła xD
J: To jak Ty chcesz chlopaka znalezc? xD Ja ostatnio nie mam w ogole czasu i nawet nie wiem w ktorym momencie moglbym kogos fajnego poznac.
R: Hah
No i wlasnie to jest najlepsze ze facet musiałby byc uparty zeby ze mna byc xD
J: Zawsze mozesz poszukac takiego ktory mialby podobnie jak Ty dosc rzadko wolnego czasu na spotkanie
R: Hahah
Ale i tak musiałby byc uparty xD
J: czemu? spotkania raz na miesiac? znajdziesz upartego :P
R: Czemu raz na miesiąc?
J: malo czasu wiec rzadkie spotkania, raz na tydzien, raz na miesiac, raz na wkartal? :P
R: Raz na tydzien to minimum
J: Podobasz mi sie i jak zdobede sie na odwage to mzoe sie spotkamy? ;)
R: No obiecałeś spacer xD
J: Niech bedzie, w srode, we czwartek lub w piatek masz jakos czas w godzinach popoludniowych/wieczornych?
R: Środa?
J: ok, a o któej Ci pasuje?
R: O 16 jestem po pracy w domu
J: spoko, jutro dokladniej sie zgadamy zgoda?
R: Spoxik :P
J: A ja czy jestem w Twoim typie?
R: Pewnie nie :P
Ale sam stwierdziłeś ze nie bedziesz do mnie zarywał
J: Bezposrednio to nie ale po cichu i sbutelnie w sposob psoredni to jak najbardziej xD
R: Nie da sie tak
J: Jak to nie Wszystko sie da.
Kazdy wolny facet tak robi, nawet podswiadomie
no chyba, ze kobieta mu sie nie podoba lub nie chce jej poderwac bo juz kogos ma to wtedy tego nie robi, ale jak wolna i ladna to sie podrywa, czysta biologia :3
Kiedys Ci pisalem ze na dluzszą mete zwyklej znajomosci nie szukam a jak ktos chce wrobic w friendzone to blokuję :P
R: Serio... No to zablokuj
J: po co skoro Ty szukasz kogos?
R: Bo nie jestes na 90% w moim typie a ja nie jestem desperatem szukającym na sile
J: Wez nie klam, sama do mnie napisalas i dalas do zrozumienia ze chcesz sie spotkac. Spotkanie jak to spotkanie, bedzie normalne bo mamy sie poznac. Ja dalem Ci jedynie do zrozumienia ze szukam kogos na dluzej. Nie na sile oczywiscie. Przyznaj sie, ze mam racje.
R: Wiesz co... zaczynasz sie zachowywać jak dzieciak z wybujałym ego...
I ja podziekuje
See ya
J: Ja jestem z Tobą szczery, czemu Ty ze mna nie chcesz byc szczera? Ty do mnie peirwsza napisalas, chcesz mnie bardziej poznac. Gdybym nie byl w Twoim typie to bys mi nawet na badoo nie odpisala. Nie proponuje Ci zwiazku, a tym bardziej seksu bo trzeba sie najpeirw poznac przez pewien czas, tak to zawsze wyglada. Napisalem cos szczerego, a Ty mi zaczynasz wypisywac ze mam wybujale ego
Napisalem, ze mi sie podobasz a Ty ze nie wiec pokazuje Ci brak logiki. Jestem szczery, uwazasz ze dojrzaly mezczyzna musi na sile klamac i czarowac? Jesli bierzesz mnie za dzieciaka to trudno, wole byc szczerym czlowiekiem.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #randki #badoo #tinder
  • 41
@Martinus06 po pierwsze – po co ciągnąłeś rozmowę po tym, jak wyskoczyła z pierwszy tekstem, że nie jesteś w jej typie? Po tym można było dojść do wniosku, że to idiotka. Po drugie – po co ten wywód na końcu? Panna się pożegnała, obraziła Cię, trzeba było ją olać, a nie wyjaśniać. Teraz to wygląda tak, jakby Ci bardzo zależało i byłbyś bardzo dotknięty, a dla niej największą karą byłoby, gdybyś pokazał,
@Martinus06: Ło jezu jak dobrze, że już się w to nie bawię, chyba bym musiał własne rzygi przełykać, żeby takie coś ciągnąć. Miej trochę RiGCz'u i jak odpierdziela to zerwij kontakt a nie się będziesz tłumaczył jakiejś losowej lasce. "A ja czy jestem w Twoim typie?" tego nie powinieneś pytać bo to tak jakbyś sam jej mówił, że nie jesteś pewny swojej wartości. "Serio... No to zablokuj" tutaj powinieneś zablokować, a
Nie rozumiem tylko czemu nagle zmienila swoje zdanie w jedną minutkę, przeciez chciala sie ze mną spotkac, sama do mnie peirwsz anapisala po tygodniu mojego milczenia. Chciala naprawde friendzone?