Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z kobietą w #zwiazki ok 2 lata. Około 2 miesięcy temu zerwalismy to było impulsywne ale bolesne. Nie układało się i zamiast naprawiać chciałem to jebn..w piz..du . Teraz ona widzi że ja się staram i mówiła mi to że widzi to. Kiedyś nie widziała za mną świata zakochana po uszy potem przyszły gorsze czasu aż do momentu o którym wspomniałem. Ostatnio jest oschla, nie wiem czy świadomie ale myślę że próbuje manipulować mną za pomocą seksu. Ostatnio nie ma czułości nie ma namiętności, co prawda widzę że próbuje się starać.

Zauważyłem że coś jest nie tak. Oprócz tego co napisałem coś mi smierdzialo ale racjonalizowalem to że coś sobie może ubzduralem.

Głupota ale cóż, jak spała to wziąłem telefon i sprawdziłem czy pisze z jednym typem z pracy. Pisała jak to z kolegą z pracy. Ale ale

Wczoraj powiedziała mi że wychodzi z nim na piwo myślę okej ale mam się na baczności

No i sprawdziłem

A tam SMS typu czesc piękna i buziaki
Coś tam coś tam buziaki i ona też buziaki wysylala , wiadomości co do spotkania. Prędzej nie wychodzili razem teraz już nie pracują razem.

Nie znalazłem nic konkretnego co mogło by wskazać na to że mnie zdradziła. Czytałem i była adrenalina bo ona była obok

Obudziłem ja mam swój sposób a ona "imię gościa a nie moje ?! Xxx co się stało ?
Już zacząłem się gotować i trzęść

Nie oowoedzialem jej tego ze przeczytalem ale o moich domyslach a ona twierdzi ze nie no co ty wymyślasz teraz..
Po chwili mówię to pokaz wiadomości a ona że chyba oszalalem. Wzięła telefon do ręki i mówię że co robisz ona że czyta wiadomości z pracy a ja mówię do niej pokaz czy pisałaś z nim albo czy masz rozmowę
Pokazała i że nie ma wiadomości ja to widzę a pół h temu były
Dalej nic nie mówię że widziałem

Mówię że widzę że kłamie i wg wyszedłem z chaty a mieszka z nami jej kuzyn który jest dla niej jak brat i widziałem że będzie z nią gadać to zostawiłem telefon i włączyłem dyktafon jemu też powiedział że nie usunęła ale za szybko wróciłem i koniec ich rozmowy a może by puściła parę

Powiedział a mi później że mnie kocha ale od momentu jak zerwalismy to teraz ona nie wie czego chce bo z jednej str chce być że mną a ż drugiej coś jej mówi że się nie uda a ona widzi jak się staram i jestem cudownym chłopakiem i nie wie czy jak zerwie to znajdzie kogoś kto tak o nią dba i ma straszny mętlik w głowie

Powiedzialem co myślę i jak ja się czuje .
Powiedzialem na koniec że jest mi tylko przykro że mnie kłamie bo widziałem jak usuwa te wiadomość mimo że nie widziałem ale wiem i że ona stoi zaparte przy tym kłamstwie. Ona że nie kłamie idę spać bo za 3 h wstaje

1. Co zrobić z powiedzieć że widziałem wiadomości ?
2. Wiem że muszę sie mieć na baczności
3. Mogłem nic nie mówić i sprawdzić telefon jeszcze raz i mieć pewność
4. CO MAM MYŚLEĆ BO JUŻ SAM NIE WIEM

Ad. 1 jak już powiedzieć to jak to sensownie uargumentowac?

#przegryw #wygryw #pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #danielmagical

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś mno a ja tobo xD

tl:dr

Gość był w toksycznym związku, gdzie laska niby nie widziała poza nim świata. OP w pewnym momencie się ogarnął, zerwał z nią, ale po 2 miesiącach wymiękł. Chciał wrócić, dziewczyna niby w to jest, ale OP wyczuł, że coś jest nie tak. W ciągu tych 2 miesięcy, laska przygruchała sobie bolca z pracy i OP jeszcze o tym nie wie, ale jest już
  • Odpowiedz