Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki - w Millennium ponownie do wzięcia 200 zł w gotówce za fajne konto :)

Do tego konto oszczędnościowe 2,7% do 100 tys. zł, fajna lekka apka z BLIK i HCE. Konto jest darmowe jak wpłynie na nie min. 1000 zł miesięcznie i będzie jedna płatność kartą/BLIK. W zamian full darmo konto, karta, bankomaty cały świat :)

#banki #bank #millennium #pieniadze #promocje #promocja #okazje #okazja #kontobankowe
  • 22
@ZarabiajnaBankach: fajnie, nie mam żadnego innego konta bankowego xD to może wezmę jednak jakieś inne? a kasę podzielę pomiędzy dwa konta. To jednak zapytam jeszcze raz o to konto oszczędnościowe drugie które można by wziąć.

I dzięki za link! Muszę się pośpieszyć teraz żeby konto w innym banku otworzyć ;(
@ZarabiajnaBankach: Aha czyli jak jestem nowym klientem tego banku (sprawdze w domu bo albo miałem bgż albo bzwbk), to mam do 20tyś 3,5% a powyżej 2,6%.

Ale to wtedy nie opłaca się w ogóle robić tego millenium o 0,1% xD (jkabym chciał przenieść środki powyżej 20k), (edit. aha bo tam jest 200zł...) xD jezu nie wiem czy warte zachodu to wszystko jest. ;p

Ile tak w ogóle daje się wyciągac na